Wyszukiwałeś:

991

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 991

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Długaśne Volvo S80

Choć Chińczycy jako naród do najwyższych na naszym globie raczej nienależą, to chyba właśnie w tym kraju największą popularnością ciesząsię wydłużone wersje limuzyn. Do sprzedaży w Kraju Środka trafiławłaśnie wydłużona limuzyna Volvo, czyli S80L.

 

Komu z górki, komu pod...

Produkcja aut w Polsce spadnie w tym roku o ok. 12 proc. To i tak mniej niżprognozowano na początku roku. Po styczniowym spadku produkcji o ponad jednątrzecią spodziewano się bowiem dalszego pogarszania wyników. Jednakwprowadzenie dopłat za złomowanie starych aut osłabiło skutki kryzysu. AFiatowi pozwoliło ustanowić nowe rekordy sprzedaży. Jak zapowiada siękońcówka roku dla polskich producentów aut?

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017