Wyszukiwałeś:

993

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 993

Spróbuj też wyszukać: 49

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Volkswagen Nutzfahrzeuge na dużym plusie

Marka Volkswagen Nutzfahrzeuge (Samochodu Użytkowe) w pierwszych dziewięciumiesiącach 2006 roku ponownie zwiększyła wielkość światowej sprzedażylekkich samochodów użytkowych, wielkogabarytowych limuzyn i samochodówweekendowych oraz ciężkich samochodów ciężarowych i autobusów.

 

Rekordowa Kia cee`d

Wprowadzona trzy miesiące temu do sprzedaży Kia cee`d szturmem zdobyłauznanie polskich kierowców. Tylko tyle wystarczyło, żebyzainteresowanie autem było tak duże, aby uzyskać prawie roczny poziomzaplanowanych zamówień.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Euro NCAP: będzie rewolucja

Szykują się naprawdę duże zmiany w sposobie przedstawiania wynikówtestów zderzeniowych przeprowadzanych przez instytucję Euro NCAP.Pomysłów na to, by prezentowane oceny były bardziej miarodajne, jest conajmniej kilka. Czas wprowadzenia zmian - być może już przyszły rok.

 

Ostatnia Astra II wyjechała z Gliwic

Dzisiaj w gliwickim zakładzie General Motors Manufacturing Poland (GMMP)została wyprodukowana ostatnia Astra II Classic - srebrny hatchback z silnikiembenzynowym 1.4 l.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017