Wyszukiwałeś:

A X

45 X

AMG X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A 45 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Mercedes Klasa E: Przedsmak możliwości

Mocniejsze silniki, bogatszy pakiet bezpieczeństwa i świeży wygląd. Narozpoczynającym się już niebawem na salonie samochodowym w Nowym JorkuMercedes zaprezentuje zliftingowaną wersję klasy E, która stanowi pewnewprowadzenie do zapowiedzianej na 2009 rok nowej generacji tego modelu.

 

Mocniejszy Mercedes SLK 55 AMG

Tuner Mercedesa, firma AMG stworzyła ekskluzywną serię modelu SLK 55 AMG.Specjalna edycja ma teraz mocniejszy 5,5 l. , 400-konny silnik V8, maultra-lekkich elementów nadwozia w tym dach wykonany z karbonu, wyczynowyukład kierowniczy oraz hamulce rodem z aut wyścigowych.

 

Ciemna strona SLK55

Producent piekielnie szybkich, profesjonalnie tuningowanych modeli seryjnychMercedesa, firma AMG wprowadzaaśnie na rynek model, który swoje sportowezapędy doskonale przenosi na drogi publiczne.

 

AMG i diesel?

Diesel Power. To hasło zdaje się być ostatnio mocno na czasie. Po tym jakAudi zelektryzowało swoich fanów wiadomością, że R8 dostanie wpakiecie silnik diesla, kolejnym z kolejce będzie Mercedes ze swoimisamochodami z prestiżowej stajni AMG.

 

Czarna wdowa

Firma Vorsteiner większości z nas mówi pewnie niewiele. Jednak firmarobi wszystko, żeby zostać zapamiętaną. Wydawało się, że Mercedesy zedycji Black Series, są już tak przygotowane, że niewiele da się z nimizrobić. Nieprawda.

 

Nowa E Klasa oficjalnie!

Koniec ze wszelkimi spekulacjami. Koniec ze zdjęciami szpiegowskimi. Właśniew sieci pojawiły się - tradycyjnie z tzw. przecieku - pierwsze oficjalnezdjęcia kolejnej generacji Mercedesa Klasy E. Samochód pojawi się coprawda dopiero w 2010 roku, ale już dziś można podziwiać jego kształty.

 

Mercedes C180 Kompressor Kombi: Tradycja na nowo

Marka Mercedes zawsze kojarzyła się z dużą dozą konserwatyzmu orazspecyficznym gronem klientów, którzy poza tym, że dysponujązasobnym portfelem, mają na karku odpowiednio dużą ilość wiosen.

 

Sportowe automaty

Skrzynie automatyczne w autach sportowych? Takie zjawisko jeszcze kilka lat temuzupełnie nie było brane na serio przez producentów. Podobnie jakmontowanie w tego typu autach silników wysokoprężnych. A jednak narynku coraz więcej jest sportowych Diesli i prawdziwych drogowychsprinterów w "automacie".

 

Nowy Gullwing we Frankfurcie

Mercedes już od ponad roku budował napięcie wokół następcylegendarnego Gullwinga. W końcu firma zdecydowała się zaprezentowaćoficjalne zdjęcia, tuż przed jego światową premierą na targach weFrankfurcie.

 

„Polska” Astra lepsza od Samochodu Roku

Jak można się było spodziewać, z mocnym akcentem pojawiła się na rynkunajnowsza, czwarta już generacja Opla Astry. Na „dzień dobry”Astra IV zajęła pierwsze miejsce w rankingu Top Ten mojeauto.pl dystansującdotychczasowego lidera oraz świeżo upieczonego zdobywcę tytułu Car of theYear 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A 45 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017