Wyszukiwałeś:

A1 X

quattro X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A1 quattro

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Pierwsze zdjęcia Audi A1

Kilka zagranicznych portali z branży motoryzacyjnej zdobyło pierwsze szkicenajnowszego samochodu marki Audi. Chodzi tutaj o model A1, który ma byćbezpośrednią konkurencją dla MINI oraz innych aut z segmentu supermini. Narynku pojawi się on dopiero za dwa lata.

 

Zapowiedź Audi A1

Tokijskie targi są miejscem prezentacji protypu Audi o nazwie metroprojectquattro, z którego już za dwa lata ewoluuje najmniejszy w gamie modelA1.

 

Czterodrzwiowe Audi A1 w Paryżu

Audi snuje poważne plany co do konkurowania z marką MINI. Przykładem tegojest z pewnością model A1 Metroproject Quattro.

 

Coraz bliżej Audi A1

Na paryskiej wystawie Audi zaprezentowało studyjny model A1 Sportback concept,który po trzydrzwiowym Audi A1 project quattro z roku 2007 stanowikolejny etap przybliżający nas do produkcyjnej już wersji małego Audi A1.

 

Więcej detali o Audi S1

Audi zamierza wprowadzić na rynek mały samochodzik, który będziekonkurencją dla MINI Coopera S JCW, a także nadchodzącej Alfy Romeo MiTo GTA.Sportowy wariant o nazwie S1 powinien pojawić się już za dwa lata.

 

Audi A1 już w marcu

To będzie najmniejszy przedstawiciel segmentu premium. Światowa premiera AudiA1 będzie miała miejsce w marcu na wystawie w Genewie, a już w lutymniemiecki koncern zaprezentuje pierwsze zdjęcia swojego malucha.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A1 quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017