Wyszukiwałeś:

A18

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A18

Spróbuj też wyszukać: a8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Autostradowe harmonogramy

Sektor transportu przygotował program budowy dróg ekspresowych i autostrad do2013 roku. "Docelowa sieć autostrad w Polsce będzie obejmowałaautostrady A1, A2, A4, A6 i A18 o wartości 53 mld zł" - poinformowałz-ca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Bojarowicz podczasspotkania Rady ds. Autostrad .

 

Ruch na A-18

Jedną nitką przyszłej autostrady A-18 Olszyna - Wrocław został puszczonyruch drogowy. Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień.

 

UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Są pieniądze na budowę drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy. Zdodatkowej unijnej dotacji sfinansowana będzie też budowa autostrady A18,będącej przedłużeniem do Berlina A4, oraz być może trasa S3 z Legnicy doLubawki.

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

Polskie drogi w liczbach

"W 2007 roku prace budowlane trwają na 258 km autostrad i na 183 kmpriorytetowych dróg ekspresowych" poinformował minister transportuJerzy Polaczek.

 

Zielone światło dla dolnośląskich inwestycji

Marszałek dolnośląski wprowadza w życie plan radykalnego przyspieszeniabudowy dróg i mostów na Dolnym Śląsku. Głównym elementemjest nowy Wieloletni Plan Inwestycyjny. Dzięki temu w końcu możliwe będzierozpoczęcie realizacji ważnych inwestycji.

 

32 mld zł na drogi

W 2009 roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad będziedysponować rekordową kwotą, przeznaczoną na budowę nowych dróg imodernizację już istniejącej sieci. Czy w tym roku uda się wykorzystaćwszystkie pieniądze? W ubiegłym roku niestety się to nie udało.

 

Kto wybuduje polskie autostrady?

Chińczycy, Słoweńcy, a nawet hindusi walczą o drogowe kontrakty w Polsce. Dolipca do wygrania będą kolejne przetargi na budowę 140 km tras, m.in. A18 dogranicy z Niemcami.

 

A18...od krajowki do autostrady

29 czerwca 2009 r. ogłoszony został przetarg ograniczony na przebudowępołudniowej jezdni drogi krajowej nr 18. Zakres zadania obejmuje dostosowaniedrogi krajowej nr 18 do parametrów autostrady poprzez przebudowę jezdnipołudniowej (rozebranie istniejącej i budowa nowej, betonowej nawierzchnijezdni).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017