Wyszukiwałeś:

A3 X

Cabrio X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Audi S3: Mały sportowiec

Gama sportowych samochodów Audi oznaczonych literą "S" powiększa się. Dozaszczytnego grona S-portowych modeli dołączył najmniejszy reprezentantniemieckiej marki, A3.

 

A3 Cabrio z Węgier

Choć nie jest to jeszcze oficjalna informacja, jednak wydaje się być wysoceprawdopodobna. Audi A3 Cabrio, który na rynku pojawi się w 2008 roku, będziemontowany w węgierskiej fabryce w Gyor.

 

Audi A3 z nowym TFSI

Już od lutego w salonach Audi dostępne będą modele A3 oraz A3 Sportback znowoczesną, czterocylindrową, turbodoładowaną jednostką benzynową FSI opojemności 1,8 litra.

 

"Żuczek" Roadster

Debiut jego nowej generacji zaplanowano na 2012 rok. Volkswagen Beetle, bo o nimmowa, obok wersji dwudrzwiowej oraz Cabrio prawdopodobnie pojawi się także wkultowym nadwoziu typu Roadster.Za punkt odniesienia do stworzenia tego wariantuposłużyć ma model studyjny "Ragster", który szerokiejpubliczności był już pokazany na salonie samochodowym w Detroit w 2005 roku.

 

Audi A3 Cabrio - już oficjalnie!

Zgodnie z obietnicą Audi zaprezentowało dzisiaj światu trzeci wariant modeluA3 o nadwoziu kabrio. Wraz z uroczystością prezentacji, w halach węgierskiejfabryki w Gyor ruszyły taśmy montażowe dla nowego modelu.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

A5 w wersji cabrio

Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport donosi, że Audi zamierza pokazaćpodczas tegorocznych targów w Paryżu nową wersję sportowego coupe A5.Tym razem samochód trafi do produkcji jako kabriolet..

 

Ostre przyspieszenie Lancera

Takiego spektakularnego awansu w historii rankingu Top Ten mojeauto.pl jeszczenie było. W kwietniu awans aż o 31 miejsc i to od razu na czwartą pozycjęzanotował Mitsubishi Lancer. Po dłuższej przerwie na pierwszym miejscuponownie zaś znalazł się Ford Focus.

 

Na celowniku: Audi TT Clubsport Quattro

Niedalko Ingolstadt, rodzimej miejscowości marki Audi samochodowym paparazziudało się sfotografować usportowioną wersję Audi TT Cabrio o nazwieClubsport Quattro. Najwidoczniej Audi chciało pochwalić się tym samochodembowiem na testy wyjechał nie mając na nadwoziu żadnego kamuflażu.

 

BMW 120i Cabrio: Klasyczna przyjemność

Lato i wakacyjne wojaże już dawno za nami, a więc przyszedł czas na test...kabrioleta. Na szczęście tegoroczna polska złota jesień nie skąpiła namciepłych i słonecznych dni pozwalając tym samym poznać w pełni uroki jazdyz odkrytym dachem i utwierdziła nas w przekonaniu, że dla takich chwil wartożyć.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017