Wyszukiwałeś:

A3 X

g X

tron X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 g tron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Elektryczne A3 w Szanghaju

Audi na targach w Szanghaju pokazało właśnie Audi A3 e-tron, czyli"zelektryzowaną" odmianę swojego kompaktu klasy premium.

 

Przetwarzają prąd elektryczny w e-gaz

Innowacje techniczne to obecnie olbrzymie pole do popisu dla koncernówmotoryzacyjnych, które prześcigają się w różnych nowinkach. Zataką z pewnością należy uznać otwarcie przez Audi wytwórni,która z wody, zielonej energii i CO2 będzie produkować e-gaz, zamiennikgazu ziemnego.

 

Trzy miliony na liczniku Audi A3

Być może gdyby nie ten model, dziś auta z segmentu premium byłyby dużomniej dostępne dla przeciętnie zamożnych kierowców. Siedemnaście lattemu ruszyła produkcja Audi A3, pierwszego kompaktu z segmentu premium, a dziśmodel ten świętuje już trzymilionowego członka swojej rodziny.

 

Audi A3 z zasięgiem 1500 km

Niemiecki producent z Ingolstadt, zaprezentował swój najoszczędniejszysamochód produkowany seryjnie. A3 TDI ultra spala 3.2 litra na 100przejechanych kilometrów.

 

Polska premiera: Audi A3 Limousine

W segmencie kompaktów wszystko wydaje się być poukładane. Wiadomo, żeod lat na czele stoi Volkswagen Golf i wszyscy dążą do tego by zrzucićkróla z tronu. Jednak obok tej walki trwa bitwa na polu kompaktówz wyższej półki. Teraz rywalizacja przenosi się na inny poziom, poziomkompaktowych sedanów, do którego dołącza Audi A3 Limousine.

 

World Car of the Year 2014 - oto kandydaci

Znamy już listę samochodów, kandydujących do miana "ŚwiatowegoSamochodu Roku 2014" w czterech konkursowych kategoriach. Jak zwyklezwycięzców poznamy podczas wystawy w Nowym Jorku w kwietniu przyszłegoroku.

 

Do 2018 roku Audi zainwestuje 22 mld euro

Producent z Ingolstad przygotował specjalny program inwestycyjny,którego nadrzędnym celem jest wprowadzenie na rynek nowych modeli.

 

Audi też stawia na ogniwa paliwowe

Choć to Toyota pierwsza wprowadza do sprzedaży model napędzany ogniwamipaliwowymi, to jednak konkurencja nie śpi. Na wystawie w Los Angeles Audizaprezentowało model A7 Sportback h-tron quattro, będący pierwszym autem,które obok ogniw paliwowych będzie miało napęd na 4 koła.

 

Tytuł Silnik Roku 2015 tym razem dla BMW

Po trzyletniej dominacji silnika EcoBoost produkcji Forda, przyszedł czas nazwycięstwo hybrydowego zestawu z BMW i8. Oto zwycięzcy konkursu InternationalEngine of the Year 2015.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 g tron".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017