Wyszukiwałeś:

A3 X

sportback X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A3 sportback

Spróbuj też wyszukać: b5 fl passat b5 fl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Audi wzywa do serwisu

Niemiecki oddział Audi wydał komunikat o możliwym pojawieniu się ustereksprzęgła w nowych modelach A3 i A3 Sportback. Do warsztatów musi zjechać 40tys. modeli w przekroju całego rynku globalnego. W Niemczech usterka możepojawić się w 12 tys. samochodów.

 

1,5 miliona Audi A3

Równo 1,5 miliona egzemplarzy modelu A3 wyprodukowało Audi od momentu debiuturynkowego tego samochodu w 1996 roku. Jubileuszowe auto trafi na rynekamerykański.

 

Podwójny jubileusz Audi A3

Audi A3 ma już dziesięć lat. W tym czasie do klientów trafiło jużpółtora miliona egzemplarzy tego modelu rodem z Ingolstadt.

 

Audi A3 z nowym TFSI

Już od lutego w salonach Audi dostępne będą modele A3 oraz A3 Sportback znowoczesną, czterocylindrową, turbodoładowaną jednostką benzynową FSI opojemności 1,8 litra.

 

Milionowe A3

Od 2003 roku koncern Audi wyprodukował 1 mln aktualnego modelu A3. Jubileuszowyegzemplarz zjechał z taśmy fabryki w Ingolstadt i jest to wersja z silnikiemSportback 2.0 TDI o mocy 140KM w kolorze czerwonym.

 

Odświeżone Audi A3

Już latem w sprzedaży pojawi się odświeżona wersja kompaktowego Audi A3.Poza nowymi akcentami stylistycznymi, jak zwykle Audi wprowadza równieższereg innowacji technologicznych.

 

Nowe Audi A3 za 74 500 PLN

Więcej sportu i dynamiki. Takie zadanie postawiło sobie Audi przyodświeżaniu stylistyki kompatkowego modelu A3. Teraz tą zmianę mogązobaczyć klienci w Polsce. Audi A3 w wersjach hatchback i Sportback właśniewjeżdza do polskich salonów niemieckiej marki.

 

Audi A4 i A3 z oszczędnymi silnikami

Obok prezentowanego już w tym tygodniu Audi S5 Sportback wystawa samochodowa weFrankfurcie będzie również miejscem premiery dwóch nowych wersjisilnikowych niemieckiego koncernu - mocnego, ale zarazem niezwykle ekologicznegoA4 3.0 TDI clean diesel oraz wyjątkowo efektywnego A3 1.2 TFSI.

 

99 g CO2/km w Audi A3

Wyścig o jak najniższą emisję dwutlenku węgla trwa. Koncern z Ingolstadtdołączył do grona producentów, którzy w swojej ofercie będąmieć model z emisją CO2 poniżej 100 g/km. Mowa tu o modelu Audi A3 w wersji1.6 TDI.

 

Start-Stop po raz pierwszy z automatem

Audi jako pierwszy producent połączył funkcję Start-Stop ze skrzyniąautomatyczną. Rozwiązanie będzie można otrzymać na początku w modelu AudiA3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A3 sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017