Wyszukiwałeś:

A4 X

Allroad X

quattro X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Allroad quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Młodszy brat Allroad`a

Wygląda na to, że Audi A6 Allroad będzie miało mniejszego brata. Zagranicznireporterzy odkryli na jednym z firmowych parkingów w Ingolstadt nietypowysamochód. Było to auto o nadwoziu Audi A4, lecz jego prześwit i detalesugerowały co innego.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Audi TT RS z otwartym dachem

Światowa premiera najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS, miała miejsceprzed niecałym miesiącem na wystawie w Genewie. Jednak fani"tetetki" mogli wówczas zobaczyć tylko wersję coupe. Wersjęz otwieranym dachem Audi zaprezentuje po raz pierwszy na zbliżającej sięwystawie AMI w Lipsku.

 

Audi: mimo spadków na plusie

Wprawdzie po pierwszym kwartale roku Audi zanotowało gorszą sprzedaż niżprzed rokiem, ale wciąż jest liderem europejskiego segmentu premium, notującprzy okazji niemałe zyski.

 

Audi A4 Allroad: Między SUV-em a kombi + [VIDEO]

Od maja 2008 roku Audi oferuje swoim klientom wersję kombi modelu A4. Teraz dopolskich salonów niemiecka marka wprowadza wariant Allroad Quattro. Zpermanentnym napędem 4x4 i większym prześwitem.

 

Nowe silniki dla A4 Allroad i Q5

Audi urozmaiciło gamę silników dla modeli A4 Allroad i Q5 o dwie nowepozycje. Zarówno jednostka benzynowa jak i wysokoprężna to nowejednostki bazowe dla tych aut.

 
 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Allroad quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017