Wyszukiwałeś:

A4 X

Brzesko X

Wierzchoslawice X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Brzesko Wierzchoslawice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Wykonawca chce zrezygnować z budowy A4

Konsorcjum firm NDI S.A. oraz SB Granit S.A. poinformowało GDDKiA Oddział wKrakowie o zamiarze odstąpienia od umowy dotyczącej budowy blisko 21 kmodcinka autostrady A4 Brzesko – Wierzchosławice. Jeżeli wykonawca nieodstąpi od powiadomienia GDDKiA będzie musiała dokonać inwentaryzacji prac iogłosić kolejny przetarg na wybór nowego wykonawcy. Przez to budowamałopolskiego odcinka autostrady A4 na Euro 2012 będzie zagrożona.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Zinwentaryzują A4 Brzesko - Wierzchosławice

Krakowskie Biuro Projektów Dróg i Mostów Transprojektsprawdzi stan prac wykonanych na odcinku autostrady A4 między Brzeskiem aWierzchosławicami. Za inwentaryzację placu budowy i sporządzenie raportukońcowego biuro dostanie ok. 1,1 mln zł.Firma będzie miała dwa miesiące nawykonanie prac.

 

Ogłoszono przetarg na kontynuację budowy autostrady A4

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nakontynuację budowy 21 km odcinka autostrady A4 BrzeskoWierzchosławice. Odcinek A4 Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinekpowstającej autostrady A4 w woj. małopolskim. W lutym z budowy tego odcinkawycofało sie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit. Terazotwarcie ofert przewidziane jest na 19 sierpnia.

 

Ośmiu chętnych do kontynuowania budowy A4 Brzesko-Wierzchosławice

Osiem firm i konsorcjów złożyło oferty na kontynuację budowyautostrady A4 na odcinku Brzesko – Wierzchosławice . Najniższa opiewa naokoło 642 mln zł a najwyższa na ponad 794 mln zł. W przetargu, wktórym kryterium ceny stanowi 70 % a termin wykonania 30 % większośćoferentów zobowiązuje się do wybudowania 21 km odcinka autostrady wciągu 15 miesięcy. Zadanie obejmuje kontynuację robót budowlanychprzerwanych w marcu 2011r (z budowy tego odcinka wycofało siepolsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit). Odcinek A4Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinek powstającej autostrady A4 w woj.małopolskim.

 

642 mln zł za dokończenie budowy małopolskiego odcinka A4

Rozstrzygnięto przetarg na kontynuację budowy autostrady A4 na odcinkuBrzesko-Wierzchosławice. Wybrano najniższą ofertę cenową złożoną wprzetargu, ponad - 641,7 mln zł. Zadanie obejmuje kontynuację robótbudowlanych związanych z budową 21 kilometrowego odcinka autostrady A4,przerwanych w marcu 2011 r (z budowy tego odcinka wycofało siepolsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit). Odcinek A4Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinek powstającej autostrady A4 w woj.małopolskim.

 

Kontynuacja budowy A4 Brzesko ? Wierzchosławice przypieczętowana

Została podpisana umowa na kontynuację budowy autostrady A4 na odcinku Brzesko– Wierzchosławice (woj. małopolskie). W czwartek 29 września planowanejest przekazanie placu budowy wykonawcy. Budowa zostanie zrealizowana w terminie15 miesięcy. Do czasu realizacji wlicza się również okresy zimowe.

 

Wkrótce pojedziemy A4 z Szarowa do Tarnowa

Są duże szanse, że w grudniu tego roku cały 57 kilometrowy odcinek A4Szarów – Tarnów  zostanie dopuszczony do ruchu. Jegobudowa obfitowała w pechowe wydarzenia i pochłonęła blisko 2 mld zł.

 

Wątek na forum: Dwie jezdnie na A4 Brzesko - Wierzchosławice

To dobra wiadomość. Od otwarcia drugiej jezdni tego odcinka, powstał wreszcie jednolity ciąg autostradowy do Tarnowa i o tyle ( czyli o odcinek Brzesko-Wierzchosławice) wzrosła długość polskich autostrad. Jedna jezdnia autostrady użytkowana w dwóch kierunkach nigdy przecież nie może być w ogóle a...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Brzesko Wierzchoslawice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017