Wyszukiwałeś:

A4 X

Brzesko X

Wierzchoslawice X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Brzesko Wierzchoslawice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Kto wybuduje A4 do Tarnowa?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła właśnieprzetarg na budowę 57 km odcinka autostrady A4 z Szarowa do Tarnowa. Budowa tejtrasy ma szansę rozpocząć się już w drugiej połowie bieżącego roku.Autostrada będzie zatem gotowa prawdopodobnie już za dwa lata.

 

Kilkunastu chętnych na budowę A4 do Tarnowa

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o otwarciu wniosków złożonych przez firmy w przetargu nabudowę 57 km odcinka autostrady A4 Szarów – Tarnów.Realizacją inwestycji zainteresowanych jest kilkunastu wykonawców.

 

Pozwolenie dla autostrady A4 Szarów-Tarnów

Jest pozwolenie na budowę dla autostrady A 4 na odcinkuSzarów-Tarnów. Dokument wydany przez wojewodę małopolskiego tozielone światło dla realizacji inwestycji – budowy kolejnego odcinkaautostrady A4 biegnącej od granicy z Niemcami do granicy ukraińskiej. Kończąsię też prace budowlane na liczącym prawie 20 km odcinku A4 z Krakowa doSzarowa - ma być oddany do użytku w drugiej połowie tego roku. Na chwilęoceną autostradą A4 można dojechać od granicy z Niemcami do Krakowa.

 

Budowa A4 do Tarnowa jeszcze w tym roku?

Krakowski oddział GDDKiA rozesłał zaproszenia do składania ofert cenowych wII etapie przetargu na budowę autostrady A4 pomiędzy Szarowem a Tarnowem.Jeśli cała procedura przebiegnie bez zakłóceń, to w listopadziepowinni być znani wykonawcy dla wszystkich odcinków. Budowa autostradymogłaby się rozpocząć jeszcze w tym roku. A4 do Tarnowa ma być gotowa naprzełomie 2011 i 2012 roku.

 

Atrakcyjne oferty na A4 Szarów – Brzesko

Otwarto oferty złożone w II etapie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Szarowem a Brzeskiem. Autostradę na tym odcinku chce budować siedempodmiotów. Najniższa zaproponowana cena - 778,9 mln zł - jestzdecydowanie niższa niż zakładał kosztorys inwestorski, któryopiewał na prawie 1,5 mld zł. Jeśli cała procedura przebiegnie bezzakłóceń, to budowa autostrady mogłaby się rozpocząć jeszcze w tymroku. A4 do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Oferty na ostatni już odcinek A4 do Tarnowa

GDDKiA w Krakowie otworzyła oferty w przetargu na budowę blisko 21 km odcinkaautostrady A4 Brzesko-Wiechosławice. Jest to jeden z trzech odcinków naprojektowanej trasie autostrady A4 Szarów-Tarnów. Są sporeszanse, że jeszcze w tym roku zostaną podpisane umowy na wszystkie odcinki. A4do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

779 mln zł dla wykonawcy A4 Szarów – Brzesko

Komisja przetargowa krakowskiego oddziału GDDKiA wyłoniła zwycięzcęprzetargu na budowę kolejnego odcinka autostrady A4. Według komisjinajkorzystniejszą ofertę na budowę trasy A4 z Szarowa do Brzeska o długości23,1 km złożyło polsko-słowacko-czeskie konsorcjum firm POLIMEX-MOSTOSTALSA, DOPRASTAV A.S., METROSTAV a.s., w którym liderem jestPOLIMEX-MOSTOSTAL SA. Zwycięska oferta opiewa na kwotę blisko 779 mln zł.Budowa autostrady A4 Szarów – Brzesko będzie trwała 2 lata.

 

Komisja wyłoniła wykonawców A4 Brzesko –Krzyż

Znani są już wykonawcy kolejnych odcinków autostrady A4: Brzesko– Wierzchosławice oraz Wierzchosławice – Krzyż. Budowa autostradyA4 na obydwóch odcinkach do węzła Krzyż będzie trwała 2 lata.

 

Hiszpanie wybudują A4 pod Tarnowem

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunkuwschodnim. Wykonawcą 13-kilometrowej autostrady od węzła Wierzchosławice dowęzła Krzyż wraz z bezkolizyjnym węzłem w Krzyżu pod Tarnowem będziehiszpańska firma Dragados SA. Hiszpanie prace wycenili na ponad 542,8 mln złto o połowę mniej niż zakładał kosztorys. Autostrada A4 do Tarnowa powinnabyć gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunku wschodnim.Wykonawcą ponad 20-kilometrowej autostrady A4 od węzła Brzesko do węzłaWierzchosławice będzie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI SA z Sopotuoraz SB Granit SA ze Skopje. Wartość kontraktu to ponad 622,5 mln zł. Budowabędzie trwała 2 lata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Brzesko Wierzchoslawice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017