Wyszukiwałeś:

A4 X

Cabrio X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A4 Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Nowe Audi S4 Cabriolet

Rozpoczynające się jutro targi samochodowe w Genewie (od wczoraj udostępnionedla przedstawicieli mediów) są miejscem premiery sportowego kabrioletuAudi S4.

 

Audi RS4 w cabrio i kombi

Audi RS4 od lata bieżącego roku dostępne będzie w dwóch nowychwersjach: cabrio oraz kombi. Nowe rodzeństwo sportowego Audi będzie jednakudostępnione szerszej publiczności już podczas Salonu Samochodowego wGenewie.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Raport awaryjności Dekra 2006

Jako jedyni w Polsce prezentujemy szczegółowy raport awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką organizację Dekra,który powstał w oparciu o wyniki rzeczywistych badań technicznych ponad8 milionów samochodów.

 

A5 Cabrio w 2009

Już od czerwca w sprzedaży dostępny będzie najnowszy model Audi A5.Samochód o sportowym zacięciu, który przez niemiecką markę pozycjonowanyjest pomiędzy mniejszym TT i mocniejszym R8 doczeka się również wersjiCabrio. Ta pojawi się w salonach jednak nie wcześniej niż w 2009 roku.

 

Audi A3 Cabrio - już oficjalnie!

Zgodnie z obietnicą Audi zaprezentowało dzisiaj światu trzeci wariant modeluA3 o nadwoziu kabrio. Wraz z uroczystością prezentacji, w halach węgierskiejfabryki w Gyor ruszyły taśmy montażowe dla nowego modelu.

 

Raport awaryjności Dekra 2008

Dwuletni okres i ponad 15 milionów przebadanych samochodówosobowych posłużyły za podstawę przygotowania raportu awaryjności przezniemiecką organizację Dekra. Po raz kolejny jako jedyni prezentujemyszczegółowe wyniki tego jednego z najbardziej rzetelnych raportówusterkowości.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A4 Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017