Wyszukiwałeś:

A5 X

Sportback X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A5 Sportback

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Audi wzywa do serwisu

Niemiecki oddział Audi wydał komunikat o możliwym pojawieniu się ustereksprzęgła w nowych modelach A3 i A3 Sportback. Do warsztatów musi zjechać 40tys. modeli w przekroju całego rynku globalnego. W Niemczech usterka możepojawić się w 12 tys. samochodów.

 

Będzie pięciodrzwiowe Audi A5

Audi A5 Sportback, to nowa wersja sportowego Coupe klasy średniej producenta zIngolstadt, która na rynku ma pojawić się w 2009 roku. Cecharozpoznawcza tego wariantu, to pięciodrzwiowe nadwozie.

 

Audi ujawnia plany

Audi ujawniło swoje plany modelowe na najbliższe lata. Jeżeli wszystkopójdzie dobrze, w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć nadrogach kilka ważnych nowości spod znaku czterech pierścieni. Pojawić sięmają takie auta jak: A5 Sportback, Q5 Hybrid, RS5 oraz nową odsłonę A8.

 

Nie będzie elektrycznego R8

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje o tym, że supersportowy modelAudi będzie niebawem dostępny w wersji elektrycznej. Wszystko wskazuje na to,że koncern z Ingolstadt ma na razie ważniejsze priorytety.

 

Audi wchodzi w nowy segment

Rosnąca popularność segmentu czterodrzwiowych coupe sprawiła, że kolejniproducenci przymierzają się do wprowadzenia w te szeregi swoich nowych modeli.Tym razem Audi zamierza powiększyć swoją rodzinę o model A5 Sportback.

 

Konkurent CLSa od Audi

Kryzys w koncernie Audi przechodzi dość łagodnie. Firma nie odwołałajeszcze żadnej z zapowiadanych premier. Jedynie są one przekładane napóźniejsze daty.

 

Zobacz nowe coupe Audi

Przez ostatnie miesiące dowiadywaliśmy się coraz więcej o nadchodzącym odAudi czterodrzwiowym coupe. Tym razem pojawiły się zdjęcia, które bezkamuflażu prezentują konkurenta Mercedesa CLS oraz VW Passata CC.

 

Audi A5 Sportback - trzeci z rodziny

Audi A5 Sportback będzie trzecią wersją nadwoziową w rodzinie modelu A5. Poraz pierwszy szerokiej publiczności zostanie pokazane podczas wrześniowychtargów we Frankfurcie, po zakończeniu których ruszy sprzedażmodelu. A już dziś Audi zdradza pierwsze szczegółowe informacje o tymaucie wraz z galerią zdjęć.

 

Audi S5 Sportback

Audi S5 Sportback będzie jedną z gwiazd wystawy we Frankfurcie na stoiskukoncernu z Ingolstadt. Eleganckie coupe z trzylitrowym silnikiem V6 powinnoprzypaść do gustu wielu zwiedzającym.

 

Audi A5 Sportback - bardziej praktyczny

Dynamiczna stylistyka pozostała, jednak w przypadku trzeciej wersji z rodzinyA5 połączono ją z bardziej praktycznymi rozwiązaniami. Audi A5 Sportbackpojawi się w sprzedaży już pod koniec września, a my właśnie mieliśmyokazję, by bliżej zapoznać się z tym autem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A5 Sportback".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017