Wyszukiwałeś:

A6 X

Allroad X

Quattro X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A6 Allroad Quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

A6 Allroad

Na rozpoczynających się właśnie targach genewskich jednym z premierowychmodeli będzie Audi A6 Allroad. Typowa limuzyna z Ingolstadt, która jednak zpowodzeniem może zapuścić się w bardziej odludne tereny.

 

Audi S6: S-portowy dżentelmen

Już w czerwcu do pierwszych salonów dealerskich Audi zawita najnowszymodel z lukratywnej i sportowej gamy oznaczonej symbolem S. Mowa oreprezentancie klasy wyższej w niemieckim koncernie - Audi A6, a w tymprzypadku S6.

 

Avant na polskie drogi

Niemiecki producent ogłosił właśnie ceny wchodzącego lada moment naeuropejskie salony modelu Audi A6 Avant Allroad Quattro. Ceny samochodu, któryrozszerzy gamę marki Audi mają zaczynać się od 33.530 funtów.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Młodszy brat Allroad`a

Wygląda na to, że Audi A6 Allroad będzie miało mniejszego brata. Zagranicznireporterzy odkryli na jednym z firmowych parkingów w Ingolstadt nietypowysamochód. Było to auto o nadwoziu Audi A4, lecz jego prześwit i detalesugerowały co innego.

 

Audi A4 Allroad: Między SUV-em a kombi + [VIDEO]

Od maja 2008 roku Audi oferuje swoim klientom wersję kombi modelu A4. Teraz dopolskich salonów niemiecka marka wprowadza wariant Allroad Quattro. Zpermanentnym napędem 4x4 i większym prześwitem.

 
 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "A6 Allroad Quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017