Wyszukiwałeś:

A8

. Znaleziono 148 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: A8

Spróbuj też wyszukać: a8 spalanie a8 dane techniczne a8 d2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 148 wszystkich):

Audi A8 L z silnikiem 12-cylindrowym

Prezentując wydłużoną wersję modelu A8 Audi przedstawił najbardziejsportową luksusową limuzynę. Dwanaście cylindrów, 450 KM (331 kW) i 580 Nm– wzrost o 30 KM i 20 Nm w porównaniu z poprzednikiem – oznaczaniezwykłą moc i doskonałe osiągi.

 

A8 dla Benedykta XVI

Firma ze Strzelec Opolskich specjalizująca się w przygotowywaniu specjalnychsamochodów wypożyczyła i dostosowała na przyjazd papieża do Polski dwamodele Audi A8 Security.

 

Zapomniana autostrada A8?

Resort transportu przedstawiając ostatnie plany budowy dróg i autostrad do2013 roku ani słowem nie wspomniał o ponad 35 kilometrowym odcinku A8 -autostradowym obejściu Wrocławia, mimo że termin jego realizacji zostałokreślony na lata 2005-2009. Na jakim etapie są prace nad inwestycją, takoczekiwaną przez kierowców i mieszkańców stolicy Dolnego Śląska,postanowiliśmy sprawdzić w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Audi A8 z awarią poduszek

Audi zmuszone jest wezwać do autoryzowanych serwisów 36 000 egzemplarzy modeluA8 w których stwierdzona została wada poduszki powietrznej kierowcy. Wuszkodzonych autach w przypadku kolizji może dojść do niepoprawnego ichotwierania się.

 

Perspektywy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8

Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8 będzie liczyć 35,4 km. Trasa zostaniepoprowadzona nowym śladem, północno-zachodnim obrzeżem miasta.

 

Wrocławski most rekordzista w ciągu A8

Pozwolenie na budowę mostu autostradowego w ciągu autostrady A8 (AutostradowejObwodnicy Wrocławia) wraz z estakadami dojazdowymi wydał we wtorek, 4 kwietniabr. Wojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk. Most jest przeprawą przez Odręi Ślęzę (u jej ujścia do Odry), ma ponad 1,7 km długości i pod wielomawzględami będzie rekordzistą w Polsce.

 

Drobne zmiany w Audi A8

Nowy silnik w palecie, nowe rozwiązania techniczne i niewielki retusz nadwoziato najważniejsze zmiany, jakim poddane zostało Audi A8. Flagowa limuzyna Audipo zmianach na rynku pojawi się jeszcze w tym roku.

 

Audi A8 ze zmianami i nowym silnikiem

Niewielkie zmiany stylistyczne, lepsze prowadzenie, jeszcze wyższy komfort oraznowa jednostka benzynowa to najważniejsze zmiany, jakim poddane zostało AudiA8.

 

Nowe Audi A8 zadebiutowało

Długo oczekiwana czwarta generacja luksusowej limuzyny z Ingolstadt miałaswoją premierę w Miami. Nowe Audi A8 wyznacza nowe standardy w segmencie autluksusowych.

 

Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny

W polskich salonach Audi ruszyło zbieranie zamówień na topowy model A8.Wiemy, ile kosztuje nowa generacja limuzyny z Ingolstadt.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017