Wyszukiwałeś:

ABS

. Znaleziono 866 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ABS

Spróbuj też wyszukać: abs czujnik abs sterownik ESP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 866 wszystkich):

Peugeot 307: Ponownie serwis i ponownie ABS

System ABS instalowany w niektórych modelach aut Peugeot 307, mimoprzeprowadzonej w ubiegłym roku akcji serwisowej, może być nadal nieszczelny- poinformował Prezesa UOKiK polski przedstawiciel producenta. Wczoraj (16.10.)ruszyła kolejna kampania serwisowa.

 

Peugeot 307 znów w opałach

Peugeot Polska poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o dwóchkampaniach serwisowych, które będą dotyczyć aktualnej generacji modeluPeugeot 307. Problem tkwi tym razem w systemach ABS oraz ESP.

 

Jak hamować z ABS?

Jeżeli już sami kierowcy podnoszą głos na temat chęci poprawybezpieczeństwa na drogach oraz szlifowania umiejętności za kółkiem,to trzeba się tylko cieszyć. Nie trzeba bowiem nikogo przekonywać, że żadneurzędy, instytucje czy inne organy nie mają takiej mocy na kształtowaniepoprawnych postaw wśród szoferów jak ich własna świadomość.Nas cieszy szczególnie to, że w tej grupie coraz więcej do powiedzeniaw tych kwestiach mają Użytkownicy BLOGa mojeauto.pl. Tak jak na przykładUżytkownik o nicku: "hellfire", który poruszył temathamowania z systemem ABS.

 

Nie wiemy jak działa ABS, ESP...

Polscy kierowcy uwielbiają kupować samochody wyposażone w systemybezpieczeństwa typu ESP, ASR i ABS, chociaż nie mają pojęcia, jak działająi do czego służą – wynika z Raportu o bezpieczeństwie na drogach iumiejętnościach polskich kierowców przygotowanego przez Pentor ResearchInternational na zlecenie Skoda Auto Polska S.A.

 

Wabco Polska ograniczy zatrudnienie

Polski oddział firmy Wabco Vehicle Control Systems, jednego ze światowychproducentów układów hamulcowych, zawieszeń i systemówABS, zapowiada redukcję zatrudnienia. Do końca przyszłego roku wewrocławskiej fabryce straci pracę około 290 osób.

 

Dacie z usterkami

Nieprawidłowe działanie kontrolki układu ABS może stwarzać potencjalnezagrożenie dla podróżujących Dacią Logan lub Sandero.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Zamiast pomagać zawodzą

Zachodni specjaliści biją na alarm. Najczęstsze usterki jakie dotykają nowesamochody dotyczą w głównej mierze systemów, któreodpowiadają za nasze bezpieczeństwo. Trzeba uważać na ABS, ESP, ale takżena klimatyzację i ogumienie.

 

Elektryczne mięśnie kierowcy

Wspomaganie układu kierowniczego pojawiło się w samochodach ponad 20 lattemu. Początkowo dostępne tylko w modelach z wyższej półki, stałosię z biegiem czasu standardem nawet wśród najtańszychpojazdów.

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017