Wyszukiwałeś:

ABT

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ABT

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Abt R8: 530 KM na jubileusz

Renomowany tuner samochodów marki Audi, Abt z okazji zbliżających się 110urodzin założenia firmy, zaprezentuje swoim fanom własną wizję nowegomodelu R8. Wzbogacony o dodatkowe 110 KM w porównaniu z wersją seryjnąsamochód zostanie oficjalnie zaprezentowany w tym roku, na salonie samochodowymIAA we Frankfurcie.

 

Audi R8 + V10

Na słynnej północnej pętli toru testowego Nuerburgring fotoreporterom jednejz agencji udało się zrobić zdjęcia szpiegowskie Audi R8 w nowej, mocniejszejwersji RS8. Główny magnes jaki ma przyciągać klientów do tego samochodu tosilnik, wyciągnięty wprost z Lamborghini Gallardo.

 

Audi R8 z turbodieslem

Już niedługo w autach sportowych zakorzeni się na dobre moda na silnikiwysokoprężne. Przykładem tego jest propozycja wprowadzenia do modelu Audi R8silnika TDI. Ma to nastąpić już w 2009 roku.

 

560 KM w Audi Q7

Firma ABT Sportsline nawet z najładniejszego samochodu potrafi wydobyćbestię. Tym razem specjaliści od tuningu wzięli pod swoją lupę flagowegoSUVa Audi.

 

Polski salon wśród najlepszych na świecie

Wśród laureatów Światowej Nagrody NSSW (Globar NSSW Award) 2009dla dealerów Nissana znalazł się polski diler ABT AUTONISS,który prowadzi sprzedaż oraz serwis Nissanów w Lublinie, Kielcachi Białej Podlaskiej.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017