Wyszukiwałeś:

AC

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AC

Spróbuj też wyszukać: ac pompa obudowa filtra powietrza ubezpieczenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

AC wraca do życia

Jedna z najstarszych brytyjskich marek AC zostanie po latach reaktywowana, abynadal produkować i sprzedawać swoje legendarne wozy, które są dobrze znane icenione na całym świecie.

 

Przemianowany Smart

Wiadomo już oficjalne, że legendarna, brytyjska marka AC zamierza ponownieuderzyć w rynek motoryzacyjny. Zajmie się ona produkcją samochodówsportowych, stworzonych przez firmę o nazwie Project Kimber.

 

Smart Roadster po brytyjsku

Brytyjskie konsorcjum Project Kimber zamierza przywrócić do życia modelSmart Roadster, którego produkcja została niedawno zakończona. Kilkadni temu opublikowano pierwsze szkice nowego auta, który odrodzi się podnazwą AC.

 

Firma AC S.A. - Ambasadorem Biznesu

Po raz dziesiąty rozstrzygnięty został konkurs dla małych i średnichprzedsiębiorstw - Ambasador Biznesu Podlasie 2008. W tym roku pierwsze miejscezajęła firma AC S.A., która zajmuje się elektroniką do samochodowychinstalacji gazowych.

 

Komu zniżki w OC i AC?

Najczęściej zniżki w polisach ubezpieczeniowych oferowane są policjantom ipracownikom innych służb mundurowych - wynika z ustaleń dziennikaRzeczpospolita. Co ciekawe, ostatnimi czasy względy w tym zakresie straciliduchowni.

 

LSD dla BMW i MINI

AC Schnitzer jest znaną firmą, która do tej pory specjalizowała się wtuningowaniu seryjnych wersji aut marki BMW. Tym razem zamiast gotowegosamochodu firma ma do zaoferowania dyferencjał o ograniczonym poślizgu.

 

Ubezpieczyciele więcej zarobili

Ponad 3 mld zł składki brutto zebrały łącznie zakłady ubezpieczeń zkomunikacyjnego ubezpieczenia OC i AC w I kwartale 2009 r. Jest to wynik o 3proc. wyższy niż zanotowany w I kwartale 2008 r.

 

Poczuj las...w Nissanie

Słowo klimatyzacja nabierze całkiem nowego znaczenia, a raczej zapachu.Japoński koncern opracowuje specjalną technologię, która zadba obardzo wyjątkową atmosferę we wnętrzu samochodu. Już niebawem jadąc autembędziemy mogli poczuć się jak w... lesie.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017