Wyszukiwałeś:

ACEA

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ACEA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

ACEA: Najchętniej kupowane auta w 2006

Europejska Federacja Producentów Samochodowych (ACEA) przedstawiła styczniowewyniki popularności najchętniej nabywanych aut w krajach Unii Europejskiej.

 

Mało czasu na spełnienie norm emisji CO2

Określona przez stowarzyszenie ACEA nowa norma emisji dwutlenku węgla,która ma wynosić 140 gramów na kilometr, może okazać sięnieosiągalna do spełnienia przed 2008 r.

 

ACEA: Sprzedaż nowych aut nadal na plusie

Po optymistycznych, styczniowych wynikach sprzedaży nowych samochodów wEuropie również lutowe dane mówią o wzroście siły nabywczej mieszkańcówStarego Kontynentu.

 

ACEA: Volkswagen sprzedał najwięcej

Drugi raz z rzędu w tym roku marka Volkswagen sprzedała najwięcejsamochodów. W lutowych wynikach br. VW sprzedał o 15,2% nowych samochodówwięcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

Toyota europejską marką

Brzmi niedorzecznie? A jednak. Toyota może wkrótce zostać zaliczona do gronaeuropejskich producentów samochodowych. Wniosek w tej sprawie na ręcebranżowej organizacji ACEA złożył europejski oddział firmy - Toyota MotorEurope. Wniosek został pozytywnie zaopiniowany.

 

Lekki spadek sprzedaży aut w Europie

Mimo coraz większego zainteresowania kupnem nowych samochodów w EuropieWschodniej w listopadzie koncerny samochodowe sprzedały nieco mniejpojazdów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego, wynika z raportuACEA. Nadal najwięcej nowych aut rejestruje się w Niemczech choć i tamzauważalny jest spory spadek w sprzedaży.

 

Jaguar i Land Rover dołączają do ACEA

Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów (ACEA) ogłosiło,że przyjęło wniosek firmy Jaguar - Land Rover o członkowstwo w ACEA.Rozpocznie się ono w lipcu 2008 roku.

 

Prezes Renault, prezesem ACEA

Carlos Ghosn, prezes aliansu Renault-Nissan niebawem doczeka się nowychobowiązków. Od 1. stycznia 2009 roku przejmie fotel prezesa organizacjiproducentów samochodowych, ACEA.

 

Dieter Zetsche nowym szefem ACEA

Pod koniec ubiegłego tygodnia zarząd ACEA – Europejskiego StowarzyszeniaProducentów Pojazdów - z siedzibą z Brukseli wybrał DieteraZetsche, prezesa zarządu Daimler AG, na stanowisko nowego prezesa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017