Wyszukiwałeś:

ADAC

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ADAC

Spróbuj też wyszukać: adac emmaljunga test ADAC fotelików ADAC opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Goodyear wyróżniony przez ADAC

Dwie nowe opony zimowe firm Goodyear i Dunlop w testach opon zimowychniemieckiego Klubu Motoryzacyjnego ADAC dystansują swoją konkurencję.

 

ADAC: Raport awaryjności 2005

Niemiecki Związek Samochodowy ADAC przedstawił raport awaryjności samochodówosobowych za rok 2005. Jak wynika ze statystyk najmniej awaryjnymi pojazdami unaszych zachodnich sąsiadów okazały się ich własne marki.

 

Brilliance z ADAC

Chińska marka Brilliance w celu poprawienia bezpieczeństwa swoich modeli orazspełnienia w przyszłości europejskich norm będzie kooperować z niemieckimautomobilklubem ADAC. Chińczycy chcą w ten sposób zatrzeć fatalnewrażenia po przeprowadzonych w ubiegłym roku przez organizację Euro NCAPtestach zderzeniowych limuzyny BS6, która otrzymała kompromitującywynik jednej z pięciu możliwych gwiazdek.

 

Gdy SUV "spotka" malucha

Niemiecki automobilklub ADAC alarmuje. Jeśli jesteś właścicielem autasegmentu mini unikaj na drodze SUV-ów. W przypadku nieszczęśliwej"konfrontacji sił" obu klas samochodów sytuacjapasażerów w tym mniejszym może przybrać najczarniejszy scenariusz. A otaki na drodze nietrudno. Zarówno auta małe jak ipseudo-terenówki to obecnie najchętniej nabywane pojazdy w Europie.

 

Samochody KIA dla ADAC

KIA Motors Corporation i ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club)poinformowały o zawarciu porozumienia o współpracy. Począwszy od 1kwietnia 2009 KIA Motors staje się dla ADAC „Głównym Partnerem wzakresie szkoleń n/t Bezpieczeństwa Drogowego” oraz wyłącznymdostawcą 200 pojazdów treningowych.

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Opony letnie 2009 - TEST (205/55 R16)

Podobnie jak w prezentowanym wczoraj rankingu najlepszych opon letnich na sezon2009 w rozmiarze 185/60 R14, także w przypadku nieco większychpneumatyków 205/55 R16 przetestowanych przez automobilklub ADACpotwierdziła się dewiza, że droższe mogą więcej. Oto szczegółyporównania.

 

Najbardziej niezawodni według ADAC

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował najnowszy raport awaryjnościsamochodów. W rankingu ADAC 2008 najlepsze okazały się niemieckie auta,a najwięcej powodów do zadowolenia może mieć Audi.

 

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

ADAC TruckService i Continental zadbają wspólnie o floty

ADAC TruckService i Continental Reifen Deutschland GmbH podjęły decyzję onawiązaniu ogólnoeuropejskiej współpracy w zakresie obsługioperatorów flot. Początkowo współpraca będzie dotyczyć ośmiunajważniejszych rynków transportowych w Europie, a w przyszłościplanowane jest jej rozszerzenie na kolejne rynki UE.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017