Wyszukiwałeś:

AMG X

GT X

S X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AMG GT S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Na celowniku: Skrzydlaty AMG

150 000 euro za 580 KM i otwierane w górę drzwi. Tak po krótceprzedstawiają się pierwsze dane dotyczące nowego modelu mercedesowkiegotunera, firmy AMG. Debiut rynkowy auta, które przez niektórychekspertów nazywane jest następcą sportowego modelu SLR już za rok, natargch IAA we Frankfurcie.

 

Światowy Samochód Roku 2009 - zostało jedenastu

Poznaliśmy właśnie finałową jedenastkę modeli, spośródktórych wyłoniony zostanie Światowy Samochód Roku 2009.Zwycięzcę poznamy 9 kwietnia br. przy okazji targów motoryzacyjnych wNowym Jorku.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje ssporo ciekawych premier.

 

Mercedes w 2010 roku

W bieżącym roku Mercedes planuje wprowadzić na rynek kilka swoich nowości,utrzymując tym samym trend wzrostowy z 2009 roku. Wzrost sprzedażyzagwarantować ma ponadto pojawienie się nowej rodziny silnika benzynowego CGI.

 

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 

Nowe auto: Mercedes AMG GT Mercedes R 585KM - skonfiguruj i kup!

Cena od: 778500 PLN, rok produkcji: 2014, nadwozie: coupe 3-drzwiowy, silnik: turbo benzynowy 3982cm3 585 KM

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "AMG GT S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017