Wyszukiwałeś:

AMI

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: AMI

Spróbuj też wyszukać: ami konkurs ami Lipsk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Ruszyły trzecie w tym roku targi samochodowe na naszym kontynencie. Lipskzaprasza na 5-tą edycję swojej imprezy.

 

Targi AMI rozpoczęte!

Dniami prasowymi rozpoczęły się dziś (31.03.) Międzynarodowe TargiSamochodowe AMI Lipsk 2006. Ta największa w regionie EuropyŚrodkowo-Wschodniej impreza motoryzacyjna potrwa do 9 kwietnia.

 

Wolfgang Marzin: 'Nie ma rywalizacji z Frankfurtem'

Targi samochodowe AMI w Lipsku rozwijają się coraz prężniej i zdobywającoraz większą popularność. O tym jak prezentuje się ten ŚrodkowoeuropejskiSalon Samochodowy na tle wystaw zagranicznych i jaki wkład ma w tym Polskazapytaliśmy w naszym specjalnym wywiadzie Prezesa Zarządu Targów Lipskich,Wolfganga Marzina.

 

Premiery Porsche na AMI Lipsk 2008

Porsche AG pokaże po raz pierwszy w Niemczech nowego Boxstera RS 60 Spyder. Na18. targach Auto Mobil International (AMI) w Lipsku, 4 kwietnia swoją premierębędzie miał najmłodszy model z cieszącej się powodzeniem serii Boxster.

 

Jak targi, to ekologia

Co targi samochodowe, to kolejna wielka debata o wysokich cenach paliwa iekologii w motoryzacji. Tematy te przewijały się podczas nie tak dawnozakończonego salonu samochodowego w Genewie, gdzie co piąty premierowy modelmiał coś wspólnego z ekologią. Będą przewijać się także podczastegorocznego salonu samochodowego AMI w Lipsku (5.-13.04.).

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

Kryzys dosięgnie też targi w Lipsku

Rozpoczynające się już za niespełna dwa miesiące targi motoryzacyjne AMI wLipsku, impreza bardzo chętnie odwiedzana przez polskich fanówmotoryzacji ze względu na stosunkowo niewielką odległość, równieżpadną ofiarą pogłębiającego się kryzysu.

 

AMI 2009 - na przekór kryzysowi

Alternatywne i ekologiczne napędy, dopłaty do zakupu nowych samochodóworaz nieobecność kilku czołowych marek to najważniejsze tematy, jakieprzewijały się podczas pierwszych dni tegorocznej edycji targówsamochodowych w Lipsku.

 

AMI Lipsk 2009: Najważniejsze premiery (VIDEO)

Nowe wydanie bestsellerowego Peugeota 206, sportowe Audi TT RS czyrodzinno-biznesowy Opel Insignia Sports Tourer. W telegraficznym skrócieprzedstawiamy najważniejsze premiery tegorocznego salonu samochodowego AMI wLipsku.

 

Targi AMI co dwa lata

Niezwykle popularne wśród polskich miłośników motoryzacji targimotoryzacyjne AMI w Lipsku będą odbywać się w cyklu dwuletnim, w lataparzyste, na przemian z wystawą we Frankfurcie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017