Wyszukiwałeś:

ASO

. Znaleziono 274 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ASO

Spróbuj też wyszukać: aso opinie MAGACZEWSKI autoryzowana stacja obsługi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 274 wszystkich):

Olimpiada Serwisowa Hyundaia

Zakończyła się Pierwsza Olimpiada Serwisowa Hyundaia. W zawodach wyłoniononajlepszych specjalistów w zakresie doradztwa serwisowego i naprawmechanicznych w sieci ASO marki Hyundai.

 

Zabłyśnij z Seatem na wiosnę

Seat zaprasza swoich klientów od początku kwietnia do ASO na bezpłatne,wiosenne przeglądy samochodów po zimowym okresie. Specjaliści z Seata będądiagnozować w tym czasie samochody wszystkich użytkowników, którzyprzyjadą.

 

"Mechanik Roku" rozstrzygnięty

Co dwa lata Honda Poland organizuje ogólnopolski konkurs na najlepszegomechanika w swojej sieci ASO. Finał VI edycji konkursu odbył się 28 września2007 r. w Ośrodku Szkoleniowym Honda Poland w Warszawie.

 

Volkswagen już przygotowuje się do Dakaru 2009

Pięć specjalnie przygotowanych Volkswagenów Race Touareg wystartuje wdniach 20 – 26 kwietnia w Central Europe Rally. Rajd odbędzie się naWęgrzech i w Rumunii. W sezonie 2008 Volkswagen wystawi również dwafabryczne samochody w rajdzie Marathon Rallye dos Sertoes w dniach 18 do 28czerwca w Brazylii i będzie intensywnie przygotowywać się do Rajdu Dakar2009, który po raz pierwszy odbędzie się w Argentynie i Chile.

 

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(przy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja ObsługiSamochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest MirosławWróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

 

Tanio jak w… ASO

Volvo postanowiło walczyć ze stereotypem drogich serwisówautoryzowanych. W ramach akcji „4+” kusi klientówkilkudziesięcioprocentowymi rabatami na części i robociznę. Dzięki temunawet na podstawowym przeglądzie zaoszczędzić można kilkaset złotych.

 

Koniec z podróbkami książek serwisowych

Podrabiane książki serwisowe to plaga na rynku aut używanych. Odpowiedziąjest zabezpieczona, centralnie personalizowana nalepka w książce serwisowejopracowana przez Polską Wytwórnię Papierów WartościowychS.A.  Pierwszy po naklejkę sięgnął Ford.

 

Kupić tanio, sprzedać drogo

W dzisiejszych czasach kupno samochodu może być niezłym wyzwaniem. Jednakgorszą sprawą jest moment, kiedy przyjdzie nam skutecznie sprzedać naszeulubione cztery kółka pośród setek tysięcy ogłoszeń. Otokilka rad jak w sposób niedrogi sprawić by wartość samochodu urosła iprzy okazji stał się bardziej atrakcyjny.

 

Citroen zmienia oblicze

Rozpoczęta w lutym zmiana wizerunku francuskiej marki Citroen wchodzirównież i na polski rynek. Właśnie rozpoczął działalność pierwszypolski salon Citroena w duchu Creative Technologie.

 

Oto najlepsi serwisanci Mercedesa

Po raz drugi Mercedes-Benz Polska przyznał nagrody swoim najlepszychAutoryzowanym Serwisom. Tytuł Aftersales Team of the Year 2009 wywalczyła tymrazem ASO Sobiesław Zasada Bydgoszcz.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017