Wyszukiwałeś:

Abu X

Dhabi X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Abu Dhabi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

WRC: Ford Focus WRC 2008

Ford of Europe zaprezentował wczoraj (10.01.), wygląd samochodu Ford Focus RSWRC na sezon 2008 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2008 podczas prezentacjizespołu na Międzynarodowym Salonie Samochodów Sportowych w Birmingham.

 

F1: GP Abu-Dhabi nocą jednak możliwe

Już w ubiegłym roku mówiono głośno, że kibice F1 mogą liczyć nanocny wyścig w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W międzyczasiez Abu-Dhabi napłynęły nowe wieści, które odwróciły sytuacjęo 180 stopni. Teraz jednak jest znowu szansa na powrót do pierwszejwersji rozegrania tego Grand Prix.

 

MAN: 400 autobusów dla Abu Dhabi

Departament transportu z Abu Dhabi zamówił potężną partięmiejskich i międzymiastowych autobusów MAN. Zlecenie, sięgające setekmilionów euro obejmuje łącznie 400 niskopodłogowych autobusów.

 

New Formula - alternatywna F1 na 17 torach

FOTA nie próżnuje i już szykuje się do uruchomienia nowej serii podnazwą New Formula. W planach na sezon 2010 jest 17 wyścigów, w tymMonako i Silverstone.

 

Rajd Polski: Hirvonen polubił mazurskie szutry

Mikko Hirvonen jest liderem ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski po siedmiu odcinkachspecjalnych. W świetle niepowodzenia Sebastiena Loeba, który już napoczątku OS 4 urwał przednie koło, Fin jest na dobrej drodze do włączeniasię o pierwszy w karierze tytuł mistrza świata.

 

Rajd Polski: Nowy lider WRC, nowy rekord Hołka

Mikko Hirvonen powtórzył sukces z Grecji i drugi raz z rzędu sięgnąłpo zwycięstwo w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 29-letni Fin pewniewygrał ORLEN Platinum 66. Rajd Polski. Było to dla niego dziewiątezwycięstwo w najważniejszym na świecie rajdowym serialu. Krzysztof Hołowczyczanotował najlepszy występ w WRC w historii, dojeżdżając na szóstejpozycji.

 

Rajd Polski: "Spirit of the Rally" dla Hołowczyca

Załoga ORLEN Team: Krzysztof Hołowczyc/Łukasz Kurzeja otrzymała prestiżowąnagrodę Abu Dhabi Spirit of the Rally będącą wyróżnieniem zaznakomitą jazdę i bardzo dobry wynik sportowy podczas ORLEN Platinum 66. RajduPolski, ósmej eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC).

 

Hirvonen: Teraz wszystko jest w moich rękach

Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen z zespołu BP Ford Abu Dhabi World Rally Teamwygrali Rajd Polski i objęli prowadzenie w klasyfikacji Rajdowych MistrzostwŚwiata FIA. Załoga Forda Focus RS WRC ma teraz 1-punktową przewagę nadrywalami na cztery rundy przed zakończeniem sezonu.

 

Wyjątkowa Klasa G

Powstał tylko jeden egzemplarz tego samochodu. I trafi on w nie byle jakieręce, bo właścicielem stuningowanego przez firmę A.R.T. Mercedesa G55 AMGbędzie Rodzina Królewska z Abu Dhabi.

 

WRC: Nadal mało chętnych na sezon 2010

Podobnie jak przed rokiem liczba zespołów zgłoszonych do sezonu WRC,jest nadal poniżej wszelkiego zadowolenia. Do tej pory zgłosiły się zaledwiedwa zespoły fabryczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Abu Dhabi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017