Wyszukiwałeś:

Accent

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Accent

Spróbuj też wyszukać: accent pompa paliwa accent 1995 accent LS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Hybrydy też Hyundaia

Kolejny producent motoryzacyjny wprowadza do sprzedaży własny model z napędemhybrydowym. Hyundai Accent z takim właśnie napędem debiutuje w Chinach, awkróce pojawi się także w USA.

 

Matrix i Accent do serwisu

Niemiecki oddział koreańskiej marki Hyundai wezwie 1600 modeli Accent i Matrixdo serwisów. Hyundai zamierza w tych pojazdach przeprowadzić kontrolę systemuprzewodzenia oleju napędowego przez poszczególne układy.

 

Hybrydowy Hyundai poczeka

Hyundai Motor Company odkłada produkcję samochodów hybrydowych, przynajmniejdo roku 2009. Początkowo producent planował wejśc z hybrydami na rynekkoreański w tym roku oraz podbić Stany Zjednoczone w przyszłym.

 

Nowości Hyundaia z rocznika 2007

Wśród gamy modelowej Hyundaia z rocznika 2007 pojawiły się trzy nowości:limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowymsilnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowymsilnikiem 2,5 litra CRDi.

 

Dni otwarte u Hyundaia

Hyundai Motor Poland organizuje w dniach 17-20 maja Dni Otwarte. W tym okresieobowiązuje oferta promocyjna na wybrane modele (Atos, Getz, Accent, Santa Fe),która będzie przedłużona aż do 31 maja.

 

Hyundai Accent: Nieco inny

Małe sedany, choć wszystkie jak jeden mąż nie zachwycają raczej swojąurodą, to jednak mają spore grono swoich zwolenników. Czy decydującymczynnikiem jest tu wyłącznie cena i duży bagażnik? Postanowiliśmy tosprawdzić na przykładzie Hyundaia Accenta.

 

Hyundai bardziej doceniany w Ameryce Północnej

Pięć modeli Hyundaia zdobyło tytuł „Najlepszej Oferty” (BestBet) według autorów przewodnika The Car Book 2008. Modele Accent,Elantra, Sonata, Tucson oraz Entourage uznano za spełniające wszelkie wymogibezpieczeństwa i osiągów, jakie stawia amerykański odbiorca.

 

Nowy Accent pokazany w Korei

W Korei Południowej zaprezentowano właśnie nową wersję Hyundaia VernaTrasform. Nie byłoby w tym nic interesującego gdyby nie fakt, że ten modeljest odpowiednikiem popularnego u nas Accenta.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017