Wyszukiwałeś:

Accord

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Accord

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 accord spalanie accord tourer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Honda Accord w wersji coupe

Najlepiej sprzedający się model Hondy na rynku amerykańskim, Honda Accord,będzie niedługo dostępny także w wersji coupe. Prototyp tej wersji zostałwłaśnie zaprezentowany podczas targów w Detroit.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Nowa Honda Accord w obiektywie

Po raz kolejny zagranicznym reporterom udało się przyłapać nadchodzącągenerację Hondy Accord. Tym razem nie była to grupa testowych prototypów,lecz auta którym robiono sesje zdjęciowe do broszur i prospektów w lasachniedaleko Calgary.

 

Honda Accord: W dobrym tonie

Właśnie takiego samochodu potrzebowała Honda, aby późną jesienią2003 roku ponownie zaistnieć w mocno obsadzonym w Europie segmencie D. W tymmodelu elegancja i sport bezdyskusyjnie tworzą jeden akord. W naszych testachprzedstawiamy dobrze już znaną na polskim rynku Hondę Accord z benzynowymsilnikiem 2.4 i-VTEC o mocy 190 koni mechanicznych. Auto dla tych, którzyczęściej niż rodzinę wolą wozić samych siebie w nieco szybszym tempie.

 

Taka będzie Honda Accord

Choć światowa premiera nowej generacji Hondy Accord przewidziana jest dopierona marzec przyszłego roku, to już teraz poznaliśmy, jak to auto będzie mniejwięcej wyglądać.

 

Taka będzie nowa Honda Accord!

Już w marcu na wystawie w Genewie, a wczesnym latem w sprzedaży pojawi sięnowa Honda Accord. Japoński koncern zaprezentował właśnie pierwsze zdjęcianowej generacji swojego przedstawiciela segmentu D.

 

Honda Accord: Japońskie D [VIDEO]

Na polski rynek wkracza właśnie powoli najnowsza generacja Hondy Accord. Wniezwykle konkurencyjnym segmencie D Accord nie będzie miał łatwego życia,jednak dynamiczny charakter auta, o którym świadczy sportowy nieco stylwraz z nowymi jednostkami napędowymi powinny sprawić, że nowa Honda niebędzie na z góry straconej pozycji.

 

Accord potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa

Honda Accord otrzymała 5 gwiazdek według nowego systemu oceniającegoogólne bezpieczeństwo. Zastąpił on poprzedni schemat oceniania, wktórym Accord uzyskał 5 gwiazdek za ochronę dorosłych, 4 gwiazdki zaochronę dzieci oraz 3 za ochronę pieszych.

 

Jest już Accord Type-S

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła właśnie Honda Accord w wersji Type S zsilnikiem benzynowym o pojemności 2,4 litra i mocy 201 KM oraz silnikiemwysokoprężnym o pojemności 2,2 litra i mocy 180 KM.

 

Honda Accord 2.4 i-VTEC: Ofiara układów

Nowa Honda Accord mogłaby być jednym z najpopularniejszych aut segmentu D wPolsce. Mogłaby, gdyby nie dwa układy. Polityczny i kierowniczy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017