Wyszukiwałeś:

ActiveHybrid X

X6 X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ActiveHybrid X6

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

BMW X5 jako hybryda

Na wystawie w Genewie BMW zaprezentuje model studyjny Vision EfficientDynamics.Prototyp oparty na modelu X5 jest połączeniem technologii silnikówwysokoprężnych oraz systemu ActiveHybrid.

 

Ekologiczny Paryż

Powoli zbliża się już koniec wystawy samochodowej w Paryżu. Czas więc napierwsze podsumowania. Z całą pewnością można stwierdzić, iż motywemprzewodnim tegorocznej edycji targów była ekologia i walka oograniczenie emisji dwutlenku węgla. Różnego rodzaju ekologicznerozwiązania można było spotkać niemal na wszystkich stoiskach.

 

Topowa hybryda nadchodzi

Na tym samym torze gdzie testowane są supersportowe samochody oraz ichprzedprodukcyjne wersje zagraniczni reporterzy wypatrzyli ostatniosamochód, który od razu wzbudził podejrzenia. BMW testowało tamswoją topową limuzynę z napędem hybrydowym.

 

Dwie hybrydowe beemki

BMW mocnym akcentem chce wejść w świat pojazdów hybrydowych. Nazbliżającej się wystawie samochodowej we Frankfurcie premierę mieć będąod razu dwa takie modele - BMW ActiveHybrid X6 oraz seria ActiveHybrid 7.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ActiveHybrid X6".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017