Wyszukiwałeś:

Acura

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Acura

Spróbuj też wyszukać: acura 2005 295KM aro honda accord sanki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Nowe centrum projektowe Acura

W Stanach Zjednoczonych, niedaleko siedziby Hondy, powstanie nowe centrumprojektowe marki Acura. Będą tam powstawać nowe projekty modeli, któretrafią także i do Japonii.

 

Urodzinowe debiuty Acury

Z okazji dwudziestych urodzin marki Acura zostanie zaprezentowana nowa generacjamodelu MDX. Odbędzie się ona podczas międzynarodowych targówmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Acura MD-X Concept

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku zadebiutowałonowe studium koncepcyjne Acura MD-X Concept. Rozświetlona oraz poszerzona linianadwozia to znaki szczególne nowej generacji tego modelu.

 

Debiut Acury w Chinach

Chiny są pierwszym, poza Ameryką Północną, rynkiem, na którymsprzedawane są samochody luksusowej marki Acura. Pierwszymi oferowanymimodelami są sedany Acura RL i TL.

 

Taki będzie następca NSX-a

Salon samochodowy w Detroit jest miejscem prezentacji koncepcyjnej Acury, nabazie której powstanie następca modelu NSX. Wersję produkcyjną poznamybyć może już w przyszłym roku.

 

280-konny amerykański Accord

Choć oczy europejskich fanów motoryzacji zwrócone są już wstronę Genewy, to warto przypomnieć, iż za oceanem trwa właśnie wystawasamochodowa w Chicago. Jedną z premier jest tam Acura TSX z silnikiem V6.

 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017