Wyszukiwałeś:

Adam X

Malysz X

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam Malysz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Bukmacherzy nie dają szans Małyszowi

Mimo, że do Rajdu Dakar zostało jeszcze pół roku, specjaliścipolskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że AdamMałysz, który niedawno zakończył karierę skoczka narciarskiego,będzie miał duże problemy, aby dotrzeć do mety południowoamerykańskiegowyścigu.

 

Adam Małysz na Baja Poland

Dziś startuje rajd terenowy Baja Poland, który będzie rozgrywany jako jedna z eliminacji FIA CEZ Cross-Country Trophy. Jednym z zawodników, którzy staną do walki w terenie będzie Adam Małysz startujący zpilotem Rawałem Martonem.

 

Małysz przesiada się na Toyotę

Nasz wielokrotny mistrz skoków narciarskich, Adam Małysz, kontynuujeswoją przygodę z najtrudniejszym rajdem samochodowym świata. W drugim swoimstarcie Małysz razem z pilotem Rafałem Martonem celują w drugą dziesiątkę!

 

Małysz 15. w Dakarze! Sukces?

W miniony weekend w Santiago de Chile zakończyła się 35. edycja Rajdu Dakar.Najlepszą polską załogą samochodową, po kłopotach i wycofaniu się z rajduKrzysztofa Hołowczyca, okazali się Adam Małysz i Rafał Marton,sklasyfikowani na 15. miejscu w rajdzie.

 

Adam Małysz w Orlen Teamie!

To było nieuniknione. Prędzej czy później Adam Małysz musiałtrafić do Orlen Teamu. Po pożegnaniu Krzysztofa Hołowczyca zespółpotrzebował charyzmatycznej postaci, frontmena, który zastąpiolsztynianina.

 

Pierwsza wygrana Adama Małysza

"Polski Orzeł" w miniony weekend odniósł swoje pierwszezwycięstwo w rajdach terenowych. Adam Małysz wygrał na węgierskiej ziemi.

 

Adam Małysz gotowy na Dakar!

„Raczej, to że myślisz pozytywnie ma dużo lepszy wpływ na Ciebie,niż to, jeśli myślisz o czymś czego masz nie zrobić albo co źlezrobiłeś", powiedział Adam Małysz po konferencji prasowej."Orzeł z Wisły" jest głodny ścigania i będzie chciał poprawić swój wynik z 2013 roku.

 

Adam Małysz zmienia rajdówkę

Adam Małysz nie będzie już się ścigał w rajdach Toyotą Hilux. Podczasodbywającego się w ten weekend Verva Street Racing na Stadionie Narodowym wWarszawie po raz Małysz ze swoim pilotem Rafałem Martonem zaprezentowaliswój najnowszy pojazd - pustynne buggy SMG 2015.

 

Adam Małysz w lepszej rajdówce!

To oficjalna informacja! Adam Małysz w tym roku, w rajdach terenowych będzierywalizował za kierownicą topowego auta. Polak poprowadzi samochódprzygotowany przez firmę X-Raid.

 

Adam Małysz ambasadorem marki Mini

Adam Małysz to nie tylko polska legenda skoków narciarskich, ale także gwiazda krajowego motorsportu. Po wyborze Mini jako nowej rajdówki, słynny sportowiec zacieśnia współpracę z brytyjsko-niemiecką marką.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Adam Malysz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017