Wyszukiwałeś:

Adam X

S X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam S

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Jak powstaje betonowa autostrada A4?

Autostrady budowane od granicy niemieckiej do Wrocławia, czyli A-18 z Olszynydo Krzywej i dalej A-4 do stolicy Dolnego Śląska będą drogami betonowymi.Przyjrzyjmy się dokładniej jak wygląda proces budowy takich dróg.

 

Najlepszy kierowca Solarisa

W dniu 26 kwietnia br. na autodromie Polskiego Związku Automobilowego wSochaczewie odbył się pierwszy konkurs na najlepszego kierowcę autokaruSolaris Vacanza. O tytuł ten walczyło kilkunastu kierowców z całejPolski, którzy na co dzień prowadzą autobusy turystyczne marki Solaris.

 

Nowy Ford Transit w Polsce!

W całej swojej czterdziestoletniej karierze na rynku motoryzacyjnym, samochódten nigdy nie trzymał się tak dobrze jak dziś. W przeciągu tych latefektywnie zmieniał on oblicze z surowego samochodu dostawczego na komfortowy,a wręcz gustowny samochód użytkowy. Najnowsza odsłona modelu Ford Transitzadebiutowała właśnie na polskim rynku.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Nowy kontrakt Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem ITSA. Michalczewski. Umowa dotyczy dostawy 27 autobusów miejskich SolarisUrbino 12. Nowe pojazdy będą wozić mieszkańców Radomia.

 

Nowy zespół w DSMP

Dziś, we wtorek (18.03.) nowo powstały zespół  rozpoczniedwudniowe testy przed zbliżającym ssezonem 2008. Team z siedzibą wBielsku-Białej zawita na Węgry, a dokładniej w okolice miejscowościSárvár, gdzie położony jest obiekt Pannoniaring.

 

Polska: Ford sprzedał 300 tys. Focusów

Dziś został sprzedany 300-tysięczny, nowy samochód marki Fordsprowadzony do Polski przez oficjalnego importera, firmę Ford Polska Sp. z o.o.Nowy Ford Focus został wydany podczas uroczystości w nowo otwartym,największym w Warszawie, salonie sprzedaży marki Ford – BIG Autohandel.

 

Droga Łańcut – Kańczuga do remontu

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego poinformował opodpisaniu umowy na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 881 Łańcut– Kańczuga. Kontrakt podpisany z firmą Skanska będzie kosztować 41 mlnzł. Przebudowa potrwa do końca przyszłego roku.

 

Michelin X MultiWay XD – pierwszy na rynku uniwersalny rozmiar 295/60 R 22.5

Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin X MultiWay XD – pierwswszechstronna oponę o rozmiarze 295/60 R 22.5 do samochodówciężarowych na osie napędowe. Dzięki niej, jak deklarujeproducent, kierowcy pojazdów o dużej pojemności ładunkowej będąmogli bezpiecznie poruszać się na wszystkich typach nawierzchni i w każdychwarunkach atmosferycznych. Opony Michelin X MultiWay XD wejdą na rynek wsierpniu 2009 roku.

 

Z tym Lancerem Subaru nie ma szans

Jeśli Mitsubishi Lancer Evolution X to dla Ciebie za mało, to ta wersjacywilnej wersji rajdowego Lancera powinna spełnić Twoje oczekiwania. Podmaską aż 350 koni mechanicznych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Adam S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017