Wyszukiwałeś:

Adam X

S X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Nowy zespół w DSMP

Dziś, we wtorek (18.03.) nowo powstały zespół  rozpoczniedwudniowe testy przed zbliżającym ssezonem 2008. Team z siedzibą wBielsku-Białej zawita na Węgry, a dokładniej w okolice miejscowościSárvár, gdzie położony jest obiekt Pannoniaring.

 

Małysz: "Pajero jeździ się inaczej, niż Porsche"

Wczoraj informowaliśmy o tym, że Adam Małysz na przyszłoroczną edycjęRajdu Dakar otrzyma od zespołu RMF Caroline Team nowy, bardziej konkurencyjnysamochód. "Orzeł z Wisły" odniósł się przy tejokazji do różnic między nowym Mitsubishi Pajero T1, a dotychczasowymPorsche Cayenne T2.

 

Wątek na forum: Używane kombi do 70 tys. zł

Zastanwiam się jakie używane kombi do 70 tys. zł najlepiej kupić. Jeżdżę raczej nie za dużo, ale całkiem często z dzieckiem, stąd kombi. Nie zależy mi za bardzo na wyposażeniu, raczej na niezawodności. Jak do tej pory najlepszym wyborem wydaje mi się Ford Mondeo z 2009 r. i 60000 przebiegu. Ale ...

 

Opel Adam zaprojektowany przez Valentino Rossiego

Valentino Rossiego kojarzy zapewne większość, a już na pewno wszyscy fani jednośladów. Włoski motocyklista został ambasadorem Opla Adama i teraz pokazał swoją własną wizję tego life style'owego modelu.

 

Opel Adam: Jestem z miasta

Opel długo kazał na siebie czekać, prezentując swój pomysł nastylowe i małe miejskie auto. Bardzo długo. Podobnie jak w przypadku MINI iFiata 500 propozycja Niemców nawiązuje do tradycji. Jednak tylko jeślichodzi o nazwę.

 

Silnik 1.4 turbo w Oplu Adamie

Z okazji zbliżających się targów motoryzacyjnych w Paryżu Opelprzygotował specjalną odmianę swojego najmniejszego modelu. We Francjizadebiutuje Opel Aadam S.

 
 

Opel Adam Rock S oficjalnie

W Amsterdamie podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnychodbyła się oficjalna premiera modelu Adam Rocks S.

 
 

Opel Adam S: Szybki styl bycia

Z Oplem Adamem S jest jak z najniższymi kategoriami w boksie – niewysocy,o skromnej budowie ciała pięściarze dają często lepsze widowisko, niżreprezentanci wagi ciężkiej. Adam S to gwarancja dużej ilości frajdy z jazdyi częstego bólu pleców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Adam S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017