Wyszukiwałeś:

Adam

. Znaleziono 143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Adam

Spróbuj też wyszukać: witmar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 143 wszystkich):

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

Rekordowa sprzedaż Grupy PGD

Podczas gdy polski rynek motoryzacyjny dotknął w minionym roku głębokikryzys, Grupa PGD - po raz pierwszy w swojej historii - zanotowała rocznąsprzedaż samochodów powyżej 6 tysięcy sztuk (dokładnie 6056).

 

Jak powstaje betonowa autostrada A4?

Autostrady budowane od granicy niemieckiej do Wrocławia, czyli A-18 z Olszynydo Krzywej i dalej A-4 do stolicy Dolnego Śląska będą drogami betonowymi.Przyjrzyjmy się dokładniej jak wygląda proces budowy takich dróg.

 

Więcej na drogi wokół stolicy

Samorząd województwa mazowieckiego planuje, że w latach 2006-2009 powstanieponad 860 km dróg na całym Mazowszu. Wartość tych inwestycji wyniesie 1,7mld zł. Najwięcej, bo blisko 900 mln zł zaplanowano na przebudowę traswyjazdowych z Warszawy oraz dróg w aglomeracji warszawskiej.

 

Obwodnice na północy

Modernizacja drogi nr 16, kręgosłupa Warmii i Mazur, może zacząć się jużw niedługim czasie - poinformował Adam Supeł, wojewoda warmińsko-mazurski. Wramach budżetu 2007-2013, zasilanego przez Unię Europejską, na tej drodzezostanie wykonanych kilka obwodnic.

 

Dobrze trafić z inwestycją – zmiany dla motoryzacji

Od 2007 r. przestaje obowiązywać ograniczenie w pomocy publicznej dla sektoramotoryzacyjnego, które obecnie wynosi 30 proc. dopuszczalnej pomocyregionalnej. Eksperci przewidują, że zmiany mogą wywołać prawdziwy boom.

 

Nowy zespół w DSMP

Dziś, we wtorek (18.03.) nowo powstały zespół  rozpoczniedwudniowe testy przed zbliżającym się sezonem 2008. Team z siedzibą wBielsku-Białej zawita na Węgry, a dokładniej w okolice miejscowościSárvár, gdzie położony jest obiekt Pannoniaring.

 

Małysz popiera Zakopiankę

„Tak” dla Zakopianki - w ten sposób można podsumować dużewsparcie społeczne dla projektu związanego z modernizacją kolejnego odcinkadrogi krajowej nr 47. Swoje listy z poparciem tej inicjatywy przesłali m.in.ks. kardynał Stanisław Dziwisz i Adam Małysz.

 

Ford i PKN Orlen promują biopaliwa

PKN Orlen i Ford Polska podpisały List Intencyjny dotyczący współpracyw zakresie promocji i wprowadzania nowego biopaliwa na bazie bioetanolu napolski rynek.

 

Ostrów Mazowiecka: Koniec remontu drogi wojewódzkiej

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego poinformował o oddaniudo użytku zmodernizowanego odcinka drogi wojewódzkiej nr 677,przebiegającej przez Ostrów Mazowiecką w ciągu ulicy Dubois’a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017