Wyszukiwałeś:

Afryka

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Afryka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Jeep Grand Cherokee: to jest to czego nam potrzeba

5 Spełniło się moje marzenie . W końcu gomam od 2 lat.To jest naprawdę to czym można się chwalić. Kiedy trzebapokazuje swoją moc czy to szosa czy teren. No i ten pomruk silnika V8 , a samowłączenie zapłonu to bajka , siedząc w nim samo przekręcenei ...

 

Hummer prosto z Afryki

Koncern General Motors zamierza uczynić Afrykę Południową główną baząeksportową dla samochodu Hummer H3. Pierwszy model ma zjechać z liniiprodukcyjnej już w ostatnim kwartale 2006 roku.

 

100 tys. aut w 15 miesięcy

15 miesięcy trwało wyprodukowanie 100 tysięcy egzemplarzy modelu BMW seria 3w nowej fabryce koncernu w Lipsku, która rozpoczęła działalność 1 marca2005 r.

 

Qashqai na taśmie

Produkcja najnowszego modelu Nissana o bardzo egzotycznej nazwie Qashqairuszyła właśnie na jednej z linii produkcyjnych fabryki umiejscowionej wbrytyjskim Sunderland. Japoński producent zamierza montować tam około 130tysięcy egzemplarzy tego auta rocznie.

 

Sojusz Renault-Nissan wciąż czwarty

Sojusz Renault Nissan umocnił się na czwartej pozycji w rankingu producentówsamochodowych pod względem liczby egzemplarzy sprzedanych w 2006 r.

 

GM: Poważny skok w górę

Ubiegły rok przyniósł dla General Motors ponad dwa milionydolarów strat. Największy na świecie koncern motoryzacyjny uzyskałjednak w ostatnim kwartale dodatni bilans. Według ekspertów bieżącyrok może przynieść nawet zysk netto.

 

500 tysięcy Mercedesów Klasy C

Mercedes-Benz dostarczył swoim klientom na całym świecie 500.000 nowychmodeli Klasy C serii 204 od chwili rynkowego debiutu auta w marcu 2007 r.Najbardziej popularnym silnikiem pod maską nowej Klasy C okazał się C 220CDI, na który zdecydował się co trzeci nabywca auta. Dużym wzięciemcieszy się również C 200 Kompressor, zamawiany przez 20 procentwszystkich klientów limuzyny Klasy C. 

 

Z Opla do Taty

Jeszcze niedawno był najważniejszym człowiekiem w europejskich strukturachkoncernu General Motors. Teraz będzie odpowiedzialny za działalność TataMotors oraz należące do tego koncernu marki Jaguar oraz Land Rover.

 

Czy warto kupić: Opel Astra II [G] (1998-2009)

Opel Astra, bez względu na generację modelu, zawsze miał bardzo trudnezadanie stawiane przez szefów niemieckiej marki. Astra miała bowiemkonkurować z najbardziej popularnym modelem na rynku europejskim, swoimlokalnym rywalem nr 1 - Golfem.

 

Grupa PSA atakuje rynek afrykański

Grupa PSA Peugeot Citroen rozpoczęła ofensywę na rynkach afrykańskich orazna Bliskim Wschodzie. Ważnym krokiem w tej strategii będzie nowa fabryka wMaroku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017