Wyszukiwałeś:

Alain X

Prost X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alain Prost

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Roczny urlop dla Alonso?

Kolejny sezon Formuły 1 zbliża się wielkimi krokami, a ubiegłoroczny mistrzświata, Fernando Alonso nie znalazł jeszcze nowego pracodawcy. Były kierowcaMcLarena przez rok może pozostać bezrobotny, sugeruje David Coulthard z teamuRed Bull.

 

Chevrolet Volt już nagrodzony

Choć jeszcze nie trafił do sprzedaży, już zbiera pierwsze nagrody. ChevroletVolt zdobył za swą innowacyjną technologię pierwszą nagrodę w kategoriirozwiązań przyjaznych środowisku podczas 24. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacji w Paryżu.

 

F1 sterowana z tylnego siedzenia

Czy kryzys potęg takich jak Ferrari i McLaren oraz wyjście na czołobeniaminka Brawn GP i zespołu Red Bull Racing słusznie określa się mianemrewolucji? Niekoniecznie.

 

Nietypowy debiut SUVa Dacii

Jeszcze w tym roku w Genewie Dacia Duster była modelem koncepcyjnym, a już wnastępnej edycji wystawy genewskiej ujrzymy jego wersję produkcyjną. Zanimjednak do tego dojdzie SUV Dacii zadebiutuje w serii wyścigów na lodzie,a za jej kierownicą zasiądzie czterokrotny mistrz F1 Alain Prost.

 

F1: Wielki powrót stał się faktem, "Schumi" znów w bolidzie

Mercedes GP potwierdził, że Michael Schumacher będzie kierowcą Mercedesa wsezonie 2010. Schumacher wraca do Formuły 1 po trzech latach przerwy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Alain Prost".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017