Wyszukiwałeś:

Albania

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Albania

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Grunty pod Trasę N-S w Warszawie

no niech zacznie się coś dziać przecież ta nasza pożal się Boże stolyca to gorzej jak Albania.......... ~z miasta

 

Wątek na forum: Nowy odcinek autostrady do albańskich kurortów

No fajnie nawet w Albanii budują autostradę szybciej i to przez góry. ~macej

 

Nowy odcinek autostrady do albańskich kurortów

Ci kierowcy, którzy wybierają się na południowe krańcePółwyspu Bałkańskiego będą mogli skorzystać z nowo wybudowanegoodcinka autostrady łączącego Kosowo z turystyczną riwierą w Albanii.

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Nowy szef Renault Trucks

Philippe Gorjux to nowy Dyrektor Zarządzający w firmie Renault Trucks Polska.Ma 50 lat, z francuskim koncernem związany jest od 1987 roku.

 
 

Do Serbii wystarczy OC

Wraz z początkiem nowego roku wyjazd do Serbii nie będzie się wiązał zkoniecznością wyrabiania Zielonej Karty. Wystarczy, jak do większościeuropejskich krajów, ważna polisa OC.

 

Obowiązkowe opony zimowe - zobacz gdzie

W naszym kraju pomysł, by wprowadzić obowiązkowe opony zimowe, nie zyskałwystarczającego poparcia, co jednak nie oznacza, że tak jest w całej Europie.Zobacz, w których europejskich krajach taki obowiązek w miesiącachzimowych istnieje.

 

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochód służbowy to nie tylko narzędzie pracy. To często takżeważny dodatek, którym pracodawca chce wynagrodzić swojego pracownikaczy też zmotywować go do bardziej wydajnej pracy. Ważnym elementem takiegopodejścia jest udostępnianie auta służbowego do prywatnych celów. Wtym np. wyjazdów wakacyjnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017