Wyszukiwałeś:

Albea

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Albea

Spróbuj też wyszukać: zamontowanie klimatyzacji albea klmatzacja albea wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

Fiaty z Rosji

Dwa modele Fiata - Palio oraz Albea - od 2007 roku będą montowane także wrosyjskiej fabryce. Obecnie wytwarzane są one w tureckiej fabryce firmy Tofas.

 

'Fiatowski' rywal Dacii Logan

W tureckiej fabryce w Tofas Fiat planuje uruchomienie produkcji taniego wariantumodelu Albea sedan, który ma być godnym rywalem"nisko-budżetowej" Dacii Logan od Renault.

 

Doblo z rosyjskiej fabryki

Fiat Auto i rosyjski Severstal Auto podpisały porozumienie dotyczące montażuna terenie Rosji modelu Fiat Doblo z komponentów produkowanych przez tureckiTofas, spółkę joint venture pomiędzy Fiat Auto i koncernem Koc.

 

Toyota myśli o tanich modelach

Sukces, jaki odnosi Dacia Logan, spowodował, iż również Toyota zastanawiasię poważnie nad wejściem do segmentu tanich aut, które trafiłyby narozwijające się rynki.

 

Albea po liftingu w Polsce

Na rynek polski trafiła odświeżona wersja modelu Fiat Albea. Poza zmianami wnadwoziu samochodu, dodano także nowy silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra,spełniający wymogi normy Euro IV.

 

Honda City: Czy tylko do miasta?

Polacy, tak jak chyba i większość Europejczyków, decydując się nakupno małego samochodu szukają raczej wśród modeli o nadwoziu typuhatchback. Honda City ma pewne argumenty, by choć w pewnym stopniu zmienić topodejście.

 

Fiat wraca na podium

Fiat Auto Poland po 6 miesiącach br. - biorąc pod uwagę ilość sprzedanychsamochodów osobowych Fiat - zajmuje trzecie miejsce na rynku polskim, zilością 12 726 aut i udziałem w rynku 10,6 procent. Oznacza to wzrost o 0,5procent w stosunku do ubiegłego roku.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017