Wyszukiwałeś:

Alfieri

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alfieri

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

 

Czteroosobowe Maserati na urodziny

Maserati obchodzi w tym roku setną rocznicę istnienia. Z tej okazji firmapostanowiła zaprezentować coś wyjątkowego. Takim mianem można z pewnościąokreślić koncept o nazwie Alfieri 2+2.

 
 

Koncepcyjna Genewa

Na każdych liczących się targach motoryzacyjnych obok świeżutkich nowości,pięknych hostess nie może zabraknąć również pojazdówkoncepcyjnych. Jedne zapowiadają bliskie wprowadzenie nowego modelu, innepokazują, jak będą się zmieniać stylistycznie przyszłe modele, a jeszczeinne stanowią pokaz siły projektowej danej marki. Poniżej nasze zestawienienajciekawszych konceptów tegorocznej wystawy w Genewie.

 

Piękne Maserati Alfieri może trafić do produkcji

Alfieri to coupe 2+2 stworzone przez Maserati, ale jak na razie tylko jakomodel koncepcyjny. Jest jednak szansa, że auto pojawi się w seryjnej produkcji. My zaczynamy się już o to modlić.

 

Zielone światło dla nowego Maserati

Maserati w ostatnich miesiącach ma bardzo dobrą passę. Najpierw pojawiłosię odświeżone Quattroporte, a następnie Ghibli, które podniosłosłupki sprzedaży. Taki stan rzeczy z pewnością wpłynie na decyzje na tematkolejnych modeli.

 

Maserati Alfieri w 2016 roku

a 100. urodziny marka Maserati pokazała w Genewie przepiękny modelkoncepcyjny Alfieri. Auto trafi do seryjnej produkcji i na rynku pojawi się w2016 roku.

 

Następca Punto z Polski? Nowe plany koncernu Fiat Chrysler

Fiat, wraz z pozostałymi markami wchodzącymi w skład włosko-amerykańskiegojuż teraz koncernu, przedstawił we wtorek plany rozwoju na najbliższe pięć.Najważniejsze z punktu widzenia Europejczyka marki Fiat oraz Alfa Romeo będąmieć sporo ciekawych nowości. Z punktu widzenia naszego rynku najważniejszajest informacja o przeniesieniu produkcji następcy Punto do fabryki w Tychach.

 

Produkcyjna wersja Alffieri identyczna jak koncept

Portal Piston Heads rozmawiał z szefem stylistów w Fiacie. LorenzoRamaciotti zdradził ciekawe szczegóły dotyczące nadchodzącego coupe2+2 od Maserati.

 

Maserati Alfieri do produkcji w 2016

Maserati Alfieri, które zaprezentowano w tym roku w Genewie, już w 2016roku może pojawić się na drogach. Co więcej, planowana jest także wersja zotwartym dachem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018