Wyszukiwałeś:

Allroad X

Quattro X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Allroad Quattro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

A6 Allroad

Na rozpoczynających się właśnie targach genewskich jednym z premierowychmodeli będzie Audi A6 Allroad. Typowa limuzyna z Ingolstadt, która jednak zpowodzeniem może zapuścić się w bardziej odludne tereny.

 

Avant na polskie drogi

Niemiecki producent ogłosił właśnie ceny wchodzącego lada moment naeuropejskie salony modelu Audi A6 Avant Allroad Quattro. Ceny samochodu, któryrozszerzy gamę marki Audi mają zaczynać się od 33.530 funtów.

 

Audi A6 allroad quattro

Elegancki wygląd, luksusowe i komfortowe wyposażenie, bardzo dobrewłaściwości jezdne - choć brzmi to trochę, jak z ulotki reklamowej, tojednak takie jest właśnie nowe Audi A6 allroad quattro.

 

Młodszy brat Allroad`a

Wygląda na to, że Audi A6 Allroad będzie miało mniejszego brata. Zagranicznireporterzy odkryli na jednym z firmowych parkingów w Ingolstadt nietypowysamochód. Było to auto o nadwoziu Audi A4, lecz jego prześwit i detalesugerowały co innego.

 

Audi A4 Allroad quattro

Na wystawie w Genewie Audi zaprezentuje kolejny swój model, którymbez większych obaw będzie można zjechać z utwardzonej drogi. Tym razembędzie to Audi A4 Allroad quattro.

 

Audi A4 Allroad: Między SUV-em a kombi + [VIDEO]

Od maja 2008 roku Audi oferuje swoim klientom wersję kombi modelu A4. Teraz dopolskich salonów niemiecka marka wprowadza wariant Allroad Quattro. Zpermanentnym napędem 4x4 i większym prześwitem.

 

Nowe silniki dla A4 Allroad i Q5

Audi urozmaiciło gamę silników dla modeli A4 Allroad i Q5 o dwie nowepozycje. Zarówno jednostka benzynowa jak i wysokoprężna to nowejednostki bazowe dla tych aut.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Allroad Quattro".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017