Wyszukiwałeś:

Alpine

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alpine

Spróbuj też wyszukać: radioodtwarzacz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

700 Watt dla Astona Martina

Specjaliści od samochodowych systemów audio, Alpine Electronics, stworzylispecjalnie na potrzeby nowego modelu marki Aston Martin zestaw głośników zsubwooferem, które napełnią wnętrze samochodu dźwiękiem najlepszejjakości.

 

Wakacyjne promocje Mitsubishi

Na okres wakacji firma MMC Car Poland przygotowała nowe warunki zakupudotyczące modeli: Lancer 1.6 i 2.0, Lancer "Alpine Edition",Outlander 2.0 oraz Pajero Wagon.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie po raz pierwszywyposażona w system Dolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku wformacie 7.1. Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowegopozwoli teraz na doskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Kino domowe w Land Roverze

Najnowsza odsłona modelu Land Rover Freelander 2 zostanie wyposażona w systemDolby Pro Logic II, pozwalający na odtwarzanie dźwięku w formacie 7.1.Technologia dostępna na co dzień w zestawach kina domowego pozwoli teraz nadoskonałą jakość dźwięku w samochodzie.

 

Nowe auto George`a Lucasa

Pewnie niewiele osób wie o tym, że jeden z najsławniejszych twórców whistorii amerykańskiego kina, George Lucas, jest od wielu lat zadeklarowanymmiłośnikiem motoryzacji. Ze swoimi zarobkami może on kupić dosłownie każdymodel na naszej planecie. Jakie auto przyciągnęło tym razem jego uwagę?

 

Kolejna umowa na budowę A-1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę autostrady A-1, na odcinku Świerklany - Gorzyczki. Ponad 18 kmodcinek autostrady zostanie wybudowany w ciągu 26 miesięcy od datyrozpoczęcia robót.

 

Kamery wyeliminują martwą strefę

Brytyjska firma Alpine Electronics of UK Ltd. rozpoczęła pracę nadprojektem, który ma wyeliminować tzw. martwą strefę w samochodachciężarowych – częsty powód kolizji, do których dochodziprzy zmianie pasa. Rozwiązaniem tego problemu ma być specjalny system kamer.

 

GDDKiA zrywa kontrakt na budowę autostrady A1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odstąpiła od kontraktu„Budowa autostrady płatnej A1 odcinek od węzła Świerklany (bezwęzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską w Gorzyczkach”podpisanego 18 października 2007 roku z konsorcjum Alpine Bau GmbH. Obecniestan zaawansowanie prac budowlanych na tym odcinku A1 powinien sięgać 85proc., a wynosi jedynie 50 proc. Pełną winę za rozwiązanie kontraktu iczasowe wstrzymanie prac ponosi wykonawca robót – poinformowałaGDDKiA. Drogowcy zapewniają jednak, że przedmiotowy odcinek autostrady A1będzie gotowy przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012roku.

 

Alpine Bau trudno rozstać się z A1

W połowie grudnia ubiegłego roku GDDKiA wypowiedziała umowę Alpine Bau– wykonawcy prac na autostradzie A1 Świerklany – Gorzyczki. Powodembyło  notoryczne uchylanie się od warunków kontraktu, któreskutkowały kilkumiesięcznymi opóźnieniami. 29 grudnia 2009 roku SądOkręgowy w Warszawie na wniosek Alpine Bau  wydał postanowienie, na mocyktórego wykonawca musi opuścić teren budowy najpóźniej do 31stycznia 2010 roku.

 

GDDKiA żąda od Alpine Bau 40 mln euro kary

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad żąda od konsorcjum AlpineBau zapłaty kary umownej w wysokości około 40 mln euro, czyli 15 proc.kontraktu za rozwiązanie umowy na budowę 18,3-kilometrowego odcinka autostradyA1 Świerklany – Gorzyczki z winy wykonawcy. GDDKiA rozpoczęła jużformalną procedurę wyegzekwowania kary.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017