Wyszukiwałeś:

Alto

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Alto

Spróbuj też wyszukać: aygo honda city rezzo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Cervo - następca Alto

Na rynku japońskim zadebiutowała właśnie nowa generacja Suzuki Cervo.Samochód ten jest następcą znanego także i w Polsce modelu Alto. Nie wiadomojak na razie nic, czy nowy model pojawi się w Europie.

 

Mobilne multi-kino Suzuki

Ubiegły rok był dla amerykańskiego oddziału Suzuki Motor Corporation jednymz najlepszych w historii. Firmie udało się sprzedać przeszło sto tysięcyegzemplarzy różnych modeli. Postanowiono więc to uczcić specjalnym modelemXL7 Flix, który zadebiutował na wystawie w Detroit.

 

Następca Suzuki Alto w 2009

Suzuki zdecydowało się na początku 2009 roku wprowadzić na europejski ryneknastępcę małego modelu Alto. Auto, które prawdopodobnie odziedziczynazwę poprzednika produkowane będzie w Indiach.

 

Wraca Suzuki Alto

Nowa generacja Suzuki Alto będzie jedną z premier japońskiej marki napaździernikowym salonie samochdowym w Paryżu. Debiut rynkowy na StarymKontynencie produkowanego w Indiach modelu przewidywany jest na początek 2009roku.

 

Małe auta też mogą być bezpieczne

Euro NCAP opublikowało wyniki kolejnej grupy aut, jakie zostały poddane testomzderzeniowym. Tym razem rozbite zostały takie modele jak Audi Q5, Honda Jazz,Hyundai i20, Kia Soul, Peugeot 3008 oraz Suzuki Alto.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Po 30 latach debiutuje w Polsce

Po ponad 30 latach od debiutu pierwszej generacji tego modelu na rynkujapońskim, Suzuki Alto pojawiło się w końcu i na rynku polskim. Najmniejszyw gamie Suzuki model kosztować będzie od 29.900 zł.

 
 

Sprzedam: Suzuki Alto 2010

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
hatchback brązowy benzynowy 1000 68 30259 17900PLN

 

Sprzedam: Suzuki Alto 2013

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
hatchback czarny benzynowy 996 68 13020 24900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017