Wyszukiwałeś:

America

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: America

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Audi A8L z tytułem "America's Best Luxury Car"

Aluminiowa limuzyna klasy wyższej otrzymała wyróżnienie amerykańskiegoczasopisma specjalistycznego "Auto Week Award 2004".

 

Subaru B9 Tribeca bezpieczne

W testach zderzeniowych NHTSA (America's National Highway Traffic SafetyAdministration) nowy SUV Subaru, model B9 Tribeca otrzymał maksymalnewyróżnienie pięciu gwiazdek. Test dotyczył kolizji frontalnych i bocznych.

 

Toyota w USA z większą autonomią

Amerykański oddział Toyoty chce uzyskać większą autonomię od japońskiejcentrali koncernu. Dużą rolę ma odegrać w tym procesie pierwszy amerykańskiprezes - Jim Press.

 

Chrysler Group z najwyższą wydajnością

Według raportu The Harbour Report North America 2006 ogólna wydajnośćprodukcji w zakładach należących do Chrysler Group wzrosła w ciągu czterechlat o 24 procent.

 

Skośny koncept

Prezentowany podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Detroit Nissan Beveljest dynamicznie wyglądającym samochodem wielozadaniowym o bardzo nietypowymkształcie. Jest to auto przeznaczone dla dojrzałych ludzi, którzy dużączęść swego czasu poświęcają różnym zajęciom.

 

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Mancin i Wisławki ponownie za Oceanem

Andi Mancin i Maciej Wisławski przygotowują się do kolejnego startu w cykluRally America (18-19 kwietnia). Trzecia runda Mistrzostw Ameryki odbędzie sięw stanie Waszyngton, w okolicach miasta Aberdeen.

 

Ekologiczne ciężarówki Daimlera w USA

Amerykański Departament Energetyki DOE (United States Department ofEnergy) ogłosił pod koniec sierpnia przyjęcie Daimler Trucks North America(DTNA) do programu "Czyste miasta" (Clean Cities). W jego ramach DTNAwyprodukuje oraz sprzeda ponad 600 pojazdów ciężarowych z napędemhybrydowym i na gaz ziemny.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017