Wyszukiwałeś:

Angela X

Merkel X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Angela Merkel

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Chińsko-niemiecki spór o plagiaty na IAA

Nadal nierozstrzygnięta pozostaje sprawa chińskich firm, którymeuropejscy producenci samochodów zarzucają plagiat modeli. Podczas 62.salonu samochodowego IAA we Frankfurcie azjatycka marka Shuanghuan mimowcześniejszych deklaracji o wycofaniu z prezentacji budzącego kontrowersjeSUV-a o nazwie CEO, ostatecznie zdecydowała się przedstawić go oficjalnie wNiemczech. Czy chińscy producenci otwarcie rzucają więc rękawicę napojedynek europejskim konkurentom?

 

Szóstka chętnych po Opla

Co najmniej sześciu chętnych jest zainteresowanych przejęciem marek Opel iVauxhall. Informację taką przekazał nowy szef General Motors, FritzHenderson, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów na tematzainteresowanych inwestorów.

 

Fiat ma chrapkę na Opla

Jak informują niemieckie media, Fiat jest jednym z najpoważniejszychkandydatów do przejęcia Opla. Jeśli pogłoski się sprawdzą, oznaczaćbędzie to raczej koniec ewentualnej współpracy włoskiego koncernu zChryslerem.

 

Tajemniczy model Audi

O tym, że w tym roku przypada setna rocznica istnienia Audi wiadomo już oddłuższego czasu. 16 lipca w Ingolstadt rozpocznie się wielka, czterodniowafeta, w której udział weźmie nawet sama Kanclerz Niemiec Angela Merkel.Jednak jej obecność nie jest największą niespodzianką tej imprezy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Angela Merkel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017