Wyszukiwałeś:

Antara

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Antara

Spróbuj też wyszukać: captiva antara wymiary hamulce w antarze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Przyszłość SUV wg Opla

Mocno futurystyczna wizja Antary GTC osadzonej na wysokim zawieszeniu i zjeszcze bardziej sportowym nadwoziem okraszonym elementami rodem w wyścigowychterenówek z Dakaru.

 

Antara GTC "Samochodem Koncepcyjnym Roku"

Model koncepcyjny Opla - zaprezentowana na targach we Frankfurcie Antara GTC(Gran Turismo Crossover) - zdobył w tym roku prestiżowy tytuł "SamochoduKoncepcyjnego Roku", nadawany przez czasopismo "Autocar".

 

Opel przedstawia Antarę

Choć do oficjalnej światowej premiery podczas wrześniowych targówmotoryzacyjnych w Paryżu jeszcze trochę czasu pozostało, to wersjaprodukcyjna modelu Opel Antara jest już gotowa.

 

Przede wszystkim Antara

Opel Antara, crossover z napędem na cztery koła, będzie główną atrakcjąna stoisku niemieckiej firmy podczas zbliżających się wielkimi krokamitargów motoryzacyjnych w Paryżu.

 

Antara i Captiva na razie bez Diesli

Egzemplarze nowego modelu Opla Antara oraz Chevrloleta Captiva wyposażone wsilniki wysokoprężne nie będą na razie budowane. Taką decyzję podjęłokierownictwo koncernu General Motors (GM) po tym jak wykryto pewnenieścisłości w działaniu dwulitrowych jednostek Diesla.

 

Opel Antara: Sąsiad z Korei

Większość producentów wie, że receptą na sukces w ostatnich czasachjest wprowadzenie do swojej gamy modelowej samochodu sportowo-rekreacyjnego.Podczas gdy kilka lat temu konkurencja na poważnie wzięła sobie to do serca,wydawało się, że Opel zasypuje gruszki w popiele. Jego przebudzenienastąpiło dopiero w zeszłym roku, kiedy na rynek wszedł model Antara.Postanowiliśmy sprawdzić, jak sprawuje się niemiecki SUV produkowany...wKorei Południowej.

 
 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017