Wyszukiwałeś:

Arabia X

Saudyjska X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arabia Saudyjska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

GM: Ponad 9 mln sprzedanych aut

Największy na świecie koncern motoryzacyjny - General Motors w 2005 rokusprzedał łącznie 9,17 miliona samochodów wszystkich swoich marek. Jest towynik o 2 procent lepszy niż przed rokiem.

 

Pracować w "Rollsie"...

Są piekielnie drogie, a prowadzenie ich jest podobno mniej stresujące niżleżenie i opalanie się na plaży. To samochody Rolls-Royce zcharakterystyczną statuetką 'Spirit of Ecstasy' na masce. Produkowane odpodstaw ręcznie, na specjalne życzenie klientów. Wysoka jakość iniepodważalny prestiż modeli brytyjskiej marki to także zasługapracowników. Beata Nogawka, jedna z siedmiu osób pochodzących zPolski zatrudnionych w fabryce Rolls-Royce'a w miejscowości Goodwoodopowiedziała nam między innymi o zwyczajach panujących w firmie.

 

Komu zależy na windowaniu cen paliw?

Kraje OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), największykartel dyktujący ceny ropy naftowej, od wielu lat utrzymuje dyktatorskąstrategię sprzedaży: dać tyle by importer przeżył, nadmiar jestświadectwem rozpusty. Sytuacja powtarza się cyklicznie, jak powodzie ihuragany na świecie. Ale nie jest to wina szejków kontrolującychświatowe wydobycie ropy, poziomu cen i opłat eksploatacyjnych. Dzisiajdochodzą inne czynniki tzw. ryzyka.

 

Autokary Mercedesa w Arabii Saudyjskiej

Mercedes-Benz Buses and Coaches ( dział koncernu zajmujący się sprzedażąautobusów i autokarów ) otrzymał zamówienie na 300autokarów Mercedes-Benz Travego. Kontrakt został podpisany z SAPTCO(Transportem Publicznym Arabii Saudyjskiej).

 

Arabowie też potrafią budować auta

Na Królewskim Uniwersytecie Arabii Saudyjskiej opracowany i zbudowanyzostał pierwszy samochód pochodzący z tego kraju - Gazal-1. Jeszcze wtym roku na drogi Arabii Saudyjskiej wyjechać ma ok. 20 tys. egzemplarzy tegomodelu.

 

Arabskie samochody

Arabia Saudyjska planuje stworzyć swoją własną, nową markęsamochodów. Szejkowie planują pokazać pierwszy prototyp w przeciągudwóch lat.

 

Specjalny G55 AMG

Na targach motoryzacyjnych w Katarze Mercedes wystawił specjalną edycjęswojego G55 AMG.

 

"Kobiety precz od kierownicy"

Od razu podkreślamy, że nie jesteśmy z tych, którzy kultywująstereotyp kobiety za "kółkiem", a z tych, którzyuważają takie postawienie sprawy za conajmniej przesadzone. Jednak, jakwidać, są tacy, którzy pod groźbą kary nie wpuszczają kobiet zakierownicę samochodów.

 

DAF w Arabii Saudyjskiej

DAF Trucks NV podpisała umowę z ATEC - Arabian Truck and Construction Company- upoważniającą tę firmę do prowadzenia w imieniu DAF działalności wzakresie marketingu, sprzedaży i działalności usługowej w ArabiiSaudyjskiej.  ATEC będzie również reprezentować PACCAR Parts, abyzagwarantować dostawę najwyższej klasy części do ciężarówek DAF naterenie całego kraju.

 

Unikatowy Bentley Mulsanne tylko na Środkowym Wschodzie

Producenci najbardziej luksusowych aut świata mają ustawiony jeden priorytet:kraje Środkowego Wschodu. To właśnie tam brunatnym strumieniem płynienajwiększa gotówka i tylko tam pokazano Bentleya Mulsanne Majestic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Arabia Saudyjska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017