Wyszukiwałeś:

Ari X

Vatanen X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ari Vatanen

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Szwedzi pomogą przy Rajdzie Polskim

Choć 65. Rajd Polski rozpoczyna się dopiero na początku czerwca,przygotowania do największej imprezy w sportach motorowych w naszym kraju idąpełną parą. Na początku lutego ośmioosobowa delegacja składająca się zprzedstawicieli organizatorów zawodów odwiedziła Rajd Szwedzki -drugą tegoroczną rundę Rajdowych Mistrzostw Świata (RMŚ).

 

WRC: Oesy Rajdu Polski zatwierdzone

Trwają intensywne przygotowania do Orlen Platinum 66 Rajdu Polski. Trasa rajduzostała już zatwierdzona przez FIA kilka miesięcy wcześniej, ale jejsprawdzenia - głównie pod względem bezpieczeństwa - dokonał ostatnioBruno Berglund.

 

Jest kandydat na następcę Mosleya

Ari Vatanen zgłosił chęć kandydowania na prezesa FIA, jeżeli Max Mosleypostanowi ubiegać się o reelekcję. - "Nadszedł czas na zmiany" -zapowiada Ari Vatanen.

 

FIA: Todt potwierdza kandydaturę

Były szef zespołu Formuły 1 Ferrari 63-letni Francuz Jean Todt potwierdził,że zgodzi się na kandydowanie na prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA) podczas zaplanowanych na październik wyborów. RywalemFrancuza w wyborach będzie Ari Vatanen, rajdowy mistrz świata.

 

Kampania w FIA: Oskarżenia i insynuacje

Ari Vatanen i Jean Todt zamierzają w październiku ubiegać się o fotelprezydenta FIA. Kampania zaczyna się od oskarżeń i insynuacji.

 

Jean Todt nowym prezydentem FIA

Zgodnie z przypuszczeniami zagranicznych komentatorów Jean Todt zostałnastępcą Maxa Mosleya na stanowisku prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej FIA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ari Vatanen".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017