Wyszukiwałeś:

Arnage

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Arnage

Spróbuj też wyszukać: roomster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

20 luksusowych Arnage

Należąca do Volkswagena firma Bentley Motors, producent luksusowychsamochodów, w przyszłym roku wyprodukuje 20 egzemplarzy limuzyny Arnage,wytwarzanej ręcznie na indywidualne zamówienie.

 

To nie jest zwykły Bentley

Z okazji wygranego 75 lat temu wyścigu samochodu Bentley z pociągiem przezFrancję firma zaprezentowała specjalną serię limitowaną swojejczterodrzwiowej limuzyny Arnage.Tylko 30 egzemplarzy nosiło będzie historycznemiano the Blue Train Series.

 

Bentley Arnage: Waga lekka

Producent luksusowej marki Bentley jest w trakcie rozwoju nowej, ultra-lekkiejkonstrukcji nadwozia dla swojej luksusowej limuzyny - modelu Arnage w wersjisedan. Nowa generacja ma być jednocześnie konkurencyjna dla modeli Rolls-RoycePhantom i Maybach.

 

Kolejna karnacja Arnage

Producent luksusowych limuzyn marki Bentley kontynuuje stopniowy rozwójflagowych modeli w kolejnych rocznikach modelowych. Nowa odsłona Arnagewyposażona została w modyfikacje, które według zapewnień producentawzmocniły siłę samochodu aż o 11 procent.

 

Na celowniku: Bentley Havana Coupe

Bentley przygotowuje się do odsłony modelu Arnage w wersji nadwoziowej Coupe.Mimo że premiera samochodu została przewidziana na przyszły rok już terazodbywają się wzmożone testy nowego, luksusowego modelu.

 

"Wielki" Bentley nadchodzi

Do tej pory Bentley Arnage dzierżył miano najbardziej dostojnego modelulegendarnego, brytyjskiego producenta. Nadchodzi jednak jego następca,który został wstępnie ochrzczony jako Grand Bentley.

 

Następca Arnage`a gotowy

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z przecieku nowego Bentleya,który zastąpi legendarny i luksusowy model Arnage. Tym razem autobędzie dostępne w jednym rozmiarze (bez wersji przedłużanej).

 

Oto nowy flagowy Bentley

To będzie jeden z najbardziej luksusowych i komfortowych samochodów,jaki będzie już wkrótce dostępny w sprzedaży. A przy tym zpewnością i jeden z najdroższych. Mowa tu o nowym flagowym Bentleyu Mulsanne.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017