Wyszukiwałeś:

Aston X

Martin X

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aston Martin

Spróbuj też wyszukać: aston martin DB7 zenvo porsche

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

Aston Martin Rapide: 4 drzwi w Coupe

Czterodrzwiowe Coupe jest w modzie. Po ciekawym projekcie modelu Mercedesa CLSprzyszła kolej na Brytyjczków, którzy na targach samochodowych w Detroitzaprezentują koncept Aston Martin Rapide.

 

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Aston Martin: Dodatni bilans po 40 latach

To się nazywa upór, konsekwencja w działaniu i wiara w sukces. BrytyjskiAston Martin po raz pierwszy od przeszło 40 lat zanotował roczny dodatnibilans. Czyżby zasługa w tym sukcesie filmowego Jamesa Bonda? Nie tylko.

 

Aston Martin V8 Roadster w 2007?

Brytyjski Aston Martin produkujący sportowe samochody do swojego portfoliozamierza dorzucić model Cabrio zbudowany na bazie V8 Vantage. W internecieukazały się już pierwsze szpiegowskie zdjęcia tego auta.

 

Aston Martin wkrótce sprzedany?

Jak donosi gazeta "Financial Times", Ford jest coraz bliższy sprzedażyborykającej się z finansowymi problemami marki Aston Martin. Zainteresowanieze strony potencjalnych kupców jest spore, a Ford nie wyklucza uruchomieniatrzeciej tury negocjacji aby wyłonić najlepszą ofertę.

 

Aston Martin sprzedany!

Po ponad dwudziestu latach pod rządami Forda marka Aston Martin powraca znowu wbrytyjskie ręce. Nowym właścicielem tej sportowej a zarazem luksusowej markijest międzynarodowe konsorcjum, na którego czele stoi David Richards, szefznanej firmy Prodrive.

 

Nowy Aston Martin Volante na torze

Wielu zasobnych w odpowiednie fundusze fanów superszybkich i eleganckichsamochodów marki Aston Martin czeka na ten model z niecierpliwością. Potym jak Aston Martin DBS otrzymał pozytywne noty, firma postanowiłaprzygotować wersję cabrio.

 

12-cylindrowy Aston Martin Vantage

W dobie walki o każdy litr paliwa i gram CO2 nawet producenci ultrasportowych iultraluksusowych samochodów starają się wprowadzać bardziejekologiczne rozwiązania. A tymczasem Aston Martin na wystawie w Genewiezaprezentuje najmocniejszą wersję modelu Vantage.

 

Aston Martin ściąga dach

Podczas tegorocznej edycji targów motoryzacyjnych w Genewie Aston Martinzaprezentuje szesnasty w historii samochód z otwartym nadwoziem. ModelDBS Volante zaprezentuje sposób połączenia luksusu z wydajnością. Wdodatku jego dach będzie się składać/rozkładać jedynie 14 sekund.

 

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę weFrankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóżjuż wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie markaAston Martin!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aston Martin".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017