Wyszukiwałeś:

Astra X

GTC X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Astra GTC

Spróbuj też wyszukać: wymiary astra gtc opel astra III astra gtc 1 9

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Astra GTC z panoramiczną szybą przednią

9 stycznia w belgijskiej fabryce GM w Antwerpii ruszyła produkcja modelu OpelAstra GTC w wersji z nową panoramiczną szybą czołową.

 

Bestseller Opla

Dwa lata po premierze, Opel Astra wciąż cieszy się dużą popularnością wcałej Europie. Liczba nowych rejestracji tego modelu wzrosła z około 400 000w 2004 r. do 515 000 w 2005 roku.

 

Kredyt 2,99% na Ople i Saaby

Z początkiem kwietnia klienci zainteresowani zakupem nowego samochodu markiOpel lub Saab na kredyt w GMAC Banku, przy 40% wkładzie własnym i trzyletnimfinansowaniu, mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,99%.

 

Nowy, pięciodrzwiowy Opel Corsa

Młoda generacja Opli właśnie wzbogaciła się o nowy model - pięciodrzwiowąCorsę. Zgodnie z realizowaną przez Opla w modelach Astra i Astra GTCfilozofią, różni się ona od wersji trzydrzwiowej.

 

Polska Astra tuż przed premierą

Tak jak i poprzednie dwie generacje, tak i Opel Astra III będzie oferowany wwersji sedan. Premiera tej wersji nadwoziowej odbędzie się podczas dniprasowych Salonu Samochodowego w Istanbule.

 

Opel Astra OPC: "OPC"owanie z mocą

Jak cienka może być linia dzieląca auta cywilne od aut wyczynowych?Odpowiedź brzmi: Bardzo cienka. Dowodem na to jest mocna 'ośka' Opla, AstraOPC. Za każdym razem gdy z niej wysiadałem, gęsia skórka pozostawałana moich rękach przez najbliższy kwadrans.

 

10-milionowy Opel Astra

Wczoraj z taśm montażowych fabryki Opla w Bochum zjechał 10-milionowyegzemplarz modelu Astra - srebrne kombi 1,7 CDTI. Astra jest obecnie najlepiejsprzedającym się modelem niemieckiej marki na Starym Kontynencie.

 

Nowy Opel Astra nieoficjalnie oficjalny

Niemieckie wydanie magazynu Auto Motor i Sport opublikowało pierwsze, oficjalnezdjęcia nadchodzącej generacji Opla Astry, która będzie produkowana wGliwicach.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Astra GTC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017