Wyszukiwałeś:

Astra X

III X

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Astra III

Spróbuj też wyszukać: opel astra astra III kombi astra 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Opel Astra: Gwiezdne Wojny Astr

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce Kadett zapanowało mroczne widmo spadkusprzedaży i przerażenie pod wpływem konkurencji rynkowej. Wtedy to, wraz zwdrożeniem do produkcji Astry I zapanowała nowa nadzieja dla Opla.

 

Nowa Astra III z Gliwic

Od sierpnia 2007 roku w gliwickich zakładach Opla rozpocznie się produkcjanowego modelu Opla Astry III, a stopniowo będzie zmniejszać się wolumenmodelu Agila. GM zaklada, że produkcja przeznaczona będzie wyłącznie narynki Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Polska Astra tuż przed premierą

Tak jak i poprzednie dwie generacje, tak i Opel Astra III będzie oferowany wwersji sedan. Premiera tej wersji nadwoziowej odbędzie się podczas dniprasowych Salonu Samochodowego w Istanbule.

 

Astra III po zmianach

Opel Astra III został poddany faceliftingowi. Po raz pierwszy publicznieodświeżony model zostanie pokazany na targach w Bolonii (7-17 grudnia), a dosprzedaży trafi w lutym przyszłego roku.

 

Mniej Astry i Vectry

Coraz większa konkurencja wśród modeli klasy średniej oraz wprowadzenie dosprzedaży kolejnej generacji Corsy to główne przesłanki za ograniczeniem wprzyszłym roku produkcji Astry oraz Vectry.

 

Pierwsza Astra sedan z Gliwic

Dziś rano pierwszy nowy Opel Astra w wersji sedan zjechał z linii produkcyjnejw zakładach General Motors w Gliwicach.

 

Opel Astra III kombi: funkcjonalność to nie wszystko

Kiedyś kombi miało być przede wszystkim praktyczne. Kształty byłyniespecjalnie ważne, byle bagażnik był spory i pakowny. Dziś, w dobie bardzoostrej konkurencji, zmienia się to diametralnie. Auta, w tym i te z nadwoziemkombi, mają ładnie wyglądać, być dobrze wykończone, do tego dobrzejeździć, no i być funkcjonalne. Zobaczmy, jak w tych realiach odnalazła siętrzecia generacja Astry z wydłużonym nadwoziem.

 

10-milionowy Opel Astra

Wczoraj z taśm montażowych fabryki Opla w Bochum zjechał 10-milionowyegzemplarz modelu Astra - srebrne kombi 1,7 CDTI. Astra jest obecnie najlepiejsprzedającym się modelem niemieckiej marki na Starym Kontynencie.

 

Czy warto kupić: Opel Astra II [G] (1998-2009)

Opel Astra, bez względu na generację modelu, zawsze miał bardzo trudnezadanie stawiane przez szefów niemieckiej marki. Astra miała bowiemkonkurować z najbardziej popularnym modelem na rynku europejskim, swoimlokalnym rywalem nr 1 - Golfem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Astra III".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017