Wyszukiwałeś:

Astra X

IV X

. Znaleziono 142 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Astra IV

Spróbuj też wyszukać: astra IV opc astra 4 astra III

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 142 wszystkich):

Pierwsza zapowiedź Astry IV

Choć do światowej premiery pozostał jeszcze niemal równy rok, Opelrozpoczął właśnie promowanie swojego najnowszego modelu. Mowa tu o czwartejgeneracji Opla Astry, która zadebiutuje na przyszłorocznej wystawie weFrankfurcie, a której ujawniono właśnie pierwsze szkice.

 

Gliwice: już montują próbne astry IV

Próbne modele astry IV SA montowane w gliwickim Oplu. Jego produkcjarozpocznie się w czwartym kwartale w Gliwicach. General Motors Poland na razienie zdradza planowanej wielkości produkcji. Nowy model Opla to dla Gliwicszansa na przetrwanie w trudnych czasach.

 

Opel Astra IV - wiadomo, co pod maską

Oficjalna premiera najnowszego wcielenia kompaktowego Opla Astry będzie miałamiejsce już za miesiąc na wystawie we Frankfurcie. Na polskim rynku autozadebiutuje na początku 2010 roku. A już dziś wiemy, jaka paletasilników będzie dostępna wraz z Astrą IV.

 

Nowa Astra tańsza od Golfa

Podczas prezentacji nowej generacji Opla Astry na wystawie we Frankfurcie prezesfirmy, Carl-Peter Forster, zdradził pierwsze szczegóły co do cenymodelu. Ma być taniej niż w przypadku największego rywala, czyli Golfa VI.

 

Końcówka roku dla Astry IV

Drugi miesiąc z rzędu Opel Astra czwartej generacji zwyciężył w rankingunajbardziej popularnych modeli Top Ten mojeauto.pl, potwierdzając tym samym,iż zwycięstwo niejako w debiucie rynkowym nie było dziełem przypadku orazże przyszły rok na polskim rynku może należeć właśnie do tego modelu.

 

Nowe wersje Astry IV wyjadą z Gliwic

Decyzja o rozpoczęciu produkcji dwóch nowych wersji modelu Astra IV wPolsce została potwierdzona. To dobra wiadomość dla poddostawców– informuje Puls Biznesu.

 

Opel Astra IV: Do czterech razy sztuka

Po mocnym, a wręcz nieco szokującym debiucie Opla Insigni pojawienie sięczwartej generacji Astry nie wywołało już aż tak skrajnych emocji. No chyba,że wśród innych przedstawicieli klasy kompaktów, którzy wtym modelu widzą poważne zagrożenie swojej pozycji. W dzisiejszym teściesprawdzamy, czy Astra IV ma szansę stać się niedoścignionym wzorem, czy teżmoże zniknie w tłumie rywali.

 

Nowa Astra napędza gliwicką fabrykę Opla

Zakład General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach w 2010 roku opuściłoponad 158 700 samochodów. Ubiegły rok był pierwszym pełnym rokiemprodukcji Astry IV. Wzrosło zatrudnienie.

 

Ponad 1,5 miliona samochodów z fabryki Opla w Gliwicach

Z taśmy produkcyjnej zakładu General Motors Manufacturing Poland w Gliwicachzjechał półtoramilionowy samochód - model Astra IV ecoFLEX wkolorze czerwonym "Power Red", z silnikiem 1.3 turbo diesel.Samochód trafi na rynek austriacki.

 

Wątek na forum: Astra IV

Czy mógłby ktoś podać jak w eksploatacji sprawują się silniki 1.3D w Astrze IV oraz czy blachy są standardowo ocynki?Czy autko warte zakupu? dziadek6111

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Astra IV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017