Wyszukiwałeś:

Atos

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Atos

Spróbuj też wyszukać: atos pprzeguby atos akumulator toyota

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowy rywal Sparka, Picanto i Pandy

Hyundai Motor Poland zgodnie z zapowiedziami wprowadził na polski rynek modelAtos Prime. Gruntownie odświeżony stylistycznie i technologicznie Atosuzupełni ofertę Hyundaia w segmencie najmniejszych samochodów miejskich. Napolskim rynku będzie konkurował między innymi z Chevroletem Spark, OplemAgila, Kią Picanto czy Fiatem Panda.

 

Nowości Hyundaia z rocznika 2007

Wśród gamy modelowej Hyundaia z rocznika 2007 pojawiły się trzy nowości:limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowymsilnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowymsilnikiem 2,5 litra CRDi.

 

Dni otwarte u Hyundaia

Hyundai Motor Poland organizuje w dniach 17-20 maja Dni Otwarte. W tym okresieobowiązuje oferta promocyjna na wybrane modele (Atos, Getz, Accent, Santa Fe),która będzie przedłużona aż do 31 maja.

 

Niższe ceny Hyundaia

Hyundai Motor Poland niższymi cenami chce zawalczyć o większy udział wpolskim rynku motoryzacyjnym i tym samym dołączyć do grona najlepiejsprzedawanych marek. Obniżki cen sięgną nawet 10 tys. zł.

 

Taki będzie nowy Hyundai Atos

Stolica Indii, New Delhi, była miejscem światowej premiery kolejnej nowościHyundaia - modelu i10. Następca małego Atosa na rynku europejskim, zniewielkimi co najwyżej zmianami, pojawi się już w przyszłym roku.

 

Hyundai i10: Tylko do miasta

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem,postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, amoże przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017