Wyszukiwałeś:

Aura

. Znaleziono 156 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 156 wszystkich):

 

Wątek na forum: Saturn Aura Samochodem Roku 2007 w USA

saturn aura czyli amerykanski odpowiednik opla vectra ~lejkos

 

Wątek na forum: Bydgoska S-5 przed gwiazdką

Otwarcie w prwdziwie zimowej aurze Temperatura -8C pada snieg.Ten odcinek S10 mogł byc otwarty juz w lipcu tylko te bardzo wolne prace przy wykonywaniu wiaduktów.Takie drogi mozna budowac w 16 miesiecy ~romek

 

Hybrydowa Vectra?

Wygląda na to, że koncern General Motors zamierza ujawnić do końca jeden znajwiększych sekretów ostatnich miesięcy. Prezentacja samochodu SaturnAura Greenline z silnikiem spalinowo-elektrycznym udowadnia, że ostatniepogłoski na temat hybrydowych planów GM okazały się prawdziwe.

 

Amerykański Samochód Roku tuż, tuż

Znamy już trójki finalistów najbardziej prestiżowychnagród na rynku amerykańskim. O tytuł North American Car of the Yearwalczyć będą Honda Fit, Saturn Aura oraz Toyota Camry, zaś Truck of the Yearzdobędzie Chevrolet Silverado albo Ford Edge, albo Mazda CX-7.

 

Saturn Aura Samochodem Roku 2007 w USA

General Motors ma duże powody do radości. Dwie najważniejsze nagrody na rynkuamerykańskim zdobyły auta tego właśnie koncernu. Tytuł Car of the Yearzdobył Saturn Aura, zaś Truck of the Year Chevrolet Silverado.

 

Suzuki SX4: Niepozorny

Zima opuściła nas już chyba na dobre, nim jednak to nastało zdążyła tużprzed odejściem pokazać swoje możliwości. W efekcie problemy z jazdą miałowielu kierowców na naszych drogach. Nie wnikamy, czy był to efekt brakuodpowiednich umiejętności, nieprzygotowania auta do zimy, czy wreszciesłabych właściwości jezdnych w takiej aurze. W takich to warunkach do naszejredakcji trafił Suzuki SX4. Z dodatkowym atutem w postaci napędu na obie osie.

 

Wątek na forum: SEAT JAK WBIĆ KOD I JAKI MOŻE BYĆ!!!!

KUPIŁEM SEATA W RADIU PRZEPALIŁ SIĘ BEZPIECZNIK PO WYMIANIE POTRZEBUJĘ KODU I JAK GO WBIĆ,JAKIE KLAWISZE WCISNĄĆ POMÓŻCIE DZIĘKI!ORGINAŁ RADIO SEAT AURA ~BAZY

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

Przegląd samochodu po zimie

W ten weekend będziemy świętować odejście zimy i początek wiosny. To dobryczas by zadbać o samochód i przygotować go do cieplejszej aury. Zobacz,co należy zrobić po zimie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017